Linia autokarowa MAXPOL

Linie autokarowe fas fa-bus
MAXPOL

Firma MAXPOL obsługuje przejazdy nad Bałtyk już od kilku sezonów. Obecnie przewoźnik prowadzi sezonową linię nad  Morze Bałtyckie na trasie Kamienna Góra-Mielno. Firma ma   w swojej flocie autokary Bova i Scania, mieszczące 50 pasażerów. Dysponuje też busami marki Citroen - w wariantach dla 8 i 17 pasażerów. Duże autobusy są wyposażone w klimatyzację, WC, system audio-wideo, rozkładane siedzenia i ogrzewanie. MAXPOL dba o komfort klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług.

Trasa Kamienna Góra – Mielno: 

wyjazdy są z Kamiennej Góry, Czarnego Boru, Boguszowa Gorc, Wałbrzycha, Świebodzic, Strzegomia, Jawora, Legnicy, Lubina, Polkowic, Nowej Soli, Zielonej Góry, Sulechowa, Międzyrzecza,  Gorzowa Wielkopolskiego  

do Międzyzdrojów, Wisełki, Międzywodzia, Dziwnowa, Dziwnówka, Łukęcina, Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza, Rewala, Niechorza, Pogorzelicy, Mrzeżyna, Rogowa, Dźwirzyna, Grzybowa, Kołobrzegu, Sianożętów, Ustronia Morskiego, Sarbinowa, Mielna, Mielna - Unieścia. 

Opis i godziny przyjazdów/odjazdów przystanków można sprawdzić w rozkładzie poniżej. 

KURSY odbywają się codziennie od 25.06.2021 do 03.09.2021

Warto śledzić ofertę na bieżąco i wykupić bilet z wyprzedzeniem, ponieważ jest to popularna trasa. Podczas planowania urlopu wybór komfortowego przejazdu to jedna z kluczowych kwestii.
Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13. 

Polska słynie z pięknego Wybrzeża. Urlop nad Morzem Bałtyckim cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bałtyk co roku przyciąga jak magnes licznych spragnionych słońca turystów. Nadmorskie miejscowości są czyste i zadbane z dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, co cenią sobie Polacy oraz goście zagraniczni. Baza noclegowa jest zorganizowana i różnorodna. Mnogość atrakcji turystycznych sprawia, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Obecność jodu w powietrzu pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Szerokie i piaszczyste plaże, morska bryza, szum fal, sporty wodne, wyśmienita kuchnia – to                   i wiele więcej znajdziesz nad Bałtykiem.  Przekonaj się sam. Wakacje w Polsce to dobry wybór. Zaplanuj je z nami już teraz!

WAŻNE INFORMACJE:

  • BAGAŻ – 30 kg do luku bagażowego (wymiary 80 cm na 60 cm na 40 cm) oraz niewielki bagaż podręczny.
  • ZMIANY NA BILECIE:

- zmiana daty w dniu wyjazdu traktowana jest jak rezygnacja z biletu
- zmiana daty wyjazdu od 5 do 7 dni przed datą wyjazdu – opłata 50 zł
- zmiana daty wyjazdu powyżej 7 dni – bezpłatnie

  • ZWROTY – w przypadku rezygnacji z wyjazdu po wcześniejszej już zapłacie nie ma możliwości zwrotu kosztów biletu.