Colonnade Insurance S.A.
Z ubezpieczeniem wyjazdów zagranicznych "TRAVEL PROTECT" nie musisz martwić się o koszty leczenia za granicą czy transportu medycznego do Polski. Ubezpieczenie sprawdzi się w czasie pojedynczego wyjazdu, jak również podczas wielokrotnych wyjazdów w ciągu roku. Organizacja leczenia i pokrycia jego kosztów. Wysokie sumy świadczeń – nawet do 200 000 euro w wariancie platynowym. Pokrycie kosztów transportu medycznego.
EUROPA UBEZPIECZENIA - TU Europa S.A.
TU EUROPA - Wyjeżdżasz za granicę na długo wyczekiwany urlop, a może wybierasz się na krótki, spontaniczny wypad? Bezpieczeństwo podczas różnych sytuacji w podróży jest najważniejsze: kiedy spacerujesz po mieście, żeglujesz, czy odpoczywasz na plaży. Polisę otrzymasz natychmiast, e-mailem. Wystarczy, że wskażesz cel i datę swojej podróży oraz uzupełnisz dane uczestników wyjazdu.
SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
SIGNAL IDUNA - Bezpieczne Podróże to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla osób wyjeżdżających za granicę w celach wypoczynkowych, turystycznych, edukacyjnych i biznesowych. Bezpieczne Podróże to zawsze ubezpieczenie:kosztów leczenia, w tym: (kosztów ratownictwa, assistance, pomocy prawnej, następstw nieszczęśliwych wypadków.