Gdzie znajdę tanie noclegi w Kolonii
Do Kolonii najwięcej turystów przyjeżdża na słynny karnawał, aby zobaczyć zabytki, ale również dla pysznego piwa. W żadnym innym mieście na świecie nie znajduje się więcej browarów! Jeśli masz ochotę na wycieczkę połączoną z degustacją, potrzebne rezerwacje wykonasz w kilka chwil w naszym portalu.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Birmingham
Są miejscowości, które na pierwszy rzut oka wydają się niespecjalnie ciekawe i atrakcyjne turystycznie, ale gdy zaczniemy zagłębiać się w szczegóły, dostrzeżemy ich prawdziwe bogactwo. Dzięki temu zyskało wyjątkowy charakter – ducha, którego można wyczuć, spacerując uliczkami.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Wenecji
Wenecja - Adriatyk, kanały, gondole i zabytkowe kamienice. To przepiękne miasto widziałeś niejednokrotnie w telewizji czy kinie, ale widzieć a być tam to coś całkiem innego. Przecinające miasto kanały stanowią jego symbol, ale jednocześnie zagrożenie, gdyż z roku na rok coraz bardziej podmywają budynki.
Gdzie znajdę tanie noclegi w Tel Awiwie
Tel Awiw - Znajduje się tu starożytny port morski Jafa, a miasto stanowi dla turystów bazę wypadową do Jeruzalem, Betlejem czy nad Morze Martwe. Do Izraela przyjeżdża się dla pięknych plaż, egzotycznej przyrody, czystego powietrza, słonecznej pogody i zabytków. Warto też spróbować tutejszej kuchni.
Jak tanio dostać się do Edynburga?
Bilety lotnicze do Edynburga są zdecydowanie najczęściej wybieraną opcją przez turystów. Ta trasa jest obsługiwana przez wielu przewoźników, również tych, które słyną z bardzo niskich cen jak Ryanair lub Wizzair – ich bilety możesz nabyć nawet za 80 złotych. Lot bez przesiadek trwa niecałe 3 godziny.
Co warto zobaczyć w Kolonii
Oprócz Katedry i Starego Miasta, znajdują się tu także inne obiekty gotyckie, jak również barokowe oraz romańskie. Warto odwiedzić Wallraf-Richartz-Museum & Fondation Corboud, będące jednym z największych muzeów w Niemczech. Ciekawą opcją jest wybór pieszej wycieczki z wizytą w browarze i degustacją piwa.