Linia autokarowa WISPOL

Linie autokarowe fas fa-bus
WISPOL

Wispol to polska firma działająca na rynku niespełna 20 lat. Na przestrzeni tych kilkunastu lat firma znacznie się rozwinęła i stawia głównie na wyjazdy krajowe oraz wynajem autokarów na trasach zagranicznych.

Kluczowe przystanki przewoźnika to: Cieszyn, Goleszów, Ustroń, Wisła, Istebna, Koniaków, Skoczów, Bielsko-Biała, Brenna, Górki Wielkie, Górki Małe, a także Bielsko-Biała, Tychy, Katowice, Gliwice, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Piła, Wałcz, Połczyn Zdrój, Czaplinek, Białogard, Kołobrzeg.

Flota firmy Wispol składa się z wygodnych, nowoczesnych autokarów przystosowanych nie tylko na krótkie dystanse, ale również na kursy międzynarodowe.

Autokary posiadają toaletę, uchylane fotele, indywidualne oświetlenie LED, klimatyzację, wi-fi, a także dostęp do lodówki. Rejsy obsługiwane są przez wykwalifikowany personel chętny do udzielenia pomocy.

Zakupu biletu możemy dokonać korzystając w wyszukiwarki biletów lub telefonicznie pod numerem infolinii: 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.