Wyszukaj połączenie i kup bilet

Zwiększenie częstotliwości połączeń SINDBAD do/z Lille

Lille Francja źródło: Licencja Canva

Linia autokarowa Sindbad, która oferuje połączenia między Polską a Francją, ogłasza zwiększenie częstotliwości swoich kursów pomiędzy tymi krajami. Od 1 lutego 2023 r. (środa) zwiększona zostanie częstotliwość obsługi połączeń z Polski do Lille, a od 4 lutego 2023 r. (sobota) z Lille do Polski.

Jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy planują podróż z Polski do Lille lub z Lille do Polski. Od 1 lutego 2023 r. przystanek będzie obsługiwany codziennie na obydwu relacjach (Polska-Francja-Polska), co pozwala na większą elastyczność w planowaniu podróży.

Należy jednak pamiętać, że zwiększenie częstotliwości połączeń wiąże się również z zmianami w rozkładzie jazdy. Nowe godziny odjazdów i przyjazdów są widoczne na stronie www.Transpomat.pl, dlatego przed zakupem biletu należy dokładnie sprawdzić rozkład jazdy i upewnić się, że godziny odjazdu i przyjazdu odpowiadają naszym potrzebom.

Ponadto, przewoźnik prosi o zapoznanie się (przed wyjazdem) z przepisami obowiązującymi w kraju docelowym oraz ewentualnymi ograniczeniami w możliwości przekraczania granicy. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w ofercie lub odwołania kursu z przyczyn niezależnych.

Reasumując, linia autokarowa Sindbad zwiększa częstotliwość swoich połączeń między Polską a Francją, co pozwoli na większą elastyczność w planowaniu podróży. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy planują podróż między tymi krajami