Wyszukaj i kup tanie loty

950 tradycyjnych i tanich linii lotnicych

Wybierz i zaoszczędź

Sprawdź dostępność i ceny biletów lotniczych od wszystkich przewoźników oferujących rezerwację w Internecie! Gromadzimy oferty tradycyjnych oraz tanich linii. Pełen wybór oznacza, że nie umknie ci żadna okazja.

Jak kupować?

Znajdź dostępne połączenia, wprowadzając dane do wyszukiwarki poniżej. Wybierz jedno z nich, wypełnij formularz rezerwacji i zapłać online. Bilety otrzymasz na e-mail po zaksięgowaniu wpłaty – nawet po kilku minutach.

Rady na dobry początek

Wprowadź liczbę i wiek pasażerów, aby zobaczyć właściwą cenę przelotu dla grupy. Rozważ zakup biletu w tam i z powrotem – zwykle jest tańszy niż podróż w jedną stronę. Aby zobaczyć więcej wskazówek, przewiń stronę nieco niżej.

Tanie loty - wybierz gdzie chcesz dolecieć:

Lataj z głową – będzie taniej

Jeśli do twojej podróży pozostało kilka miesięcy, sprawdzaj ceny biletów codziennie. Możesz trafić na niezapowiedzianą okazję lub jedną z okresowych zniżek. Nie zwlekaj jednak dłużej niż na cztery do sześciu tygodni przed podróżą, gdyż wówczas bilety będą drożeć nawet z dnia na dzień.

Jeśli widzisz wyjątkowo tani bilet – lepiej go zarezerwuj, bo za chwilę może go już nie być. Ceny biletów lotniczych mogą się zmienić z godziny na godzinę. Zależy to m.in. od zainteresowania pasażerów, sezonu i czynników, które wpływają na koszt przewoźnika.

Gdy organizujesz swoje wakacje, zostaw sobie pole do manewru. Nie upieraj się np. na wylot 15 maja, bo rejs 16 czy 18 dnia miesiąca może okazać się o 200 zł tańszy. Sprawdzaj ceny na przestrzeni całego tygodnia, a nawet dwóch, a nie tylko w jednym dniu.

Czasem tanie linie okazują droższe od tradycyjnych. Tradycyjny przewoźnik wlicza bagaż w koszt biletu, podczas gdy u taniego płacisz osobno. Ponadto tanie  linie lądują na dalszych lotniskach, więc podróż do miasta jest droższa. Porównaj faktyczny koszt obu opcji.

Większość podróżnych rezerwuje bilety w weekend, i wtedy też ceny są najwyższe. Aby zachęcić pasażerów do rezerwowania także w tygodniu, wielu przewoźników oferuje przelot w niższej cenie przy zakupie we wtorek, środę czy czwartek. Szukaj ofert właśnie wtedy.

Warto przeglądać sieć w poszukiwaniu informacji o nowych połączeniach – zwykle pierwsze loty są objęte dużą zniżką. W przypadku tanich linii lotniczych koszt podróży może zamknąć się nawet w kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych!