Rezerwacja biletu
DKBUS

Firma DK BUS działa na rynku już od ponad 20 lat. Usługi transportowe są na najwyższym poziomie. Podczas podróży można liczyć na przyjazną atmosferę oraz kubek ciepłej herbaty bądź kawy. Przewoźnik stale się rozwija z myślą o zadowoleniu klientów.

DK BUS ma w swojej ofercie sezonową linię wakacyjną na trasie Wrocław-Darłówko. Podróż odbywa się na pokładzie autokarów klasy LUX wyposażonych w toaletę, DVD i barek. Jeżeli liczba pasażerów jest mniejsza wtedy podróż odbywa się na pokładzie komfortowego nowoczesnego busa. W trosce o bezpieczeństwo klientów autokary i busy podlegają regularnemu ozonowaniu oraz dezynfekcji mechanicznej.

Trasa Wrocław-Darłówko: wyjazdy są z: Wrocławia, Legnicy, Lubina, Polkowic, Nowego Miasteczka, Nowej Soli, Zielonej Góry. Można dojechać do następujących nadmorskich miejscowości: Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno, Unieście, Łazy, Dąbki, Darłowo, Darłówko.

KURSY na Wrocław-Darłówko 2021:

  • • wyjazdy zaczynają się od 02.07 w piątki i soboty, a powroty są w soboty i niedziele
  • • ostatni kurs nad morze odbywa się 28.08
  • • ostatni powrót odbywa się 29.08 Warto śledzić ofertę na bieżąco i wykupić bilet z wyprzedzeniem, ponieważ jest to popularna trasa.

Podczas planowania urlopu wybór komfortowego przejazdu to jedna z kluczowych kwestii. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.