Jak tanio dostać się do Holandii, a raczej do Niderlandów

Amsterdam
Amsterdam - Flickr.com

1 stycznia 2020 to ważna data – tego dnia Holandia oficjalnie przestała istnieć. Kraj zmienił nazwę na Niderlandy. Jednak w świadomości większości ludzi na świecie Holandia nadal jest Holandią, dlatego zapewne jeszcze przez jakiś czas nazwa ta będzie się pojawiała w różnych miejscach, na przykład przy wyszukiwaniu i rezerwowaniu biletów lotniczych lub autokarowych.

Holandia a obecnie Niderlandy to nie tylko kraj tulipanów i wiatraków. To kraj o bogatej historii i kulturze. Kraj, który można chłonąć i nigdy nie poznać dogłębnie. Kraj bardzo różny od popularnych kierunków turystycznych, niemniej jednak niewątpliwie wart planów urlopowych.

Jeśli nie szukamy atrakcyjnej ceny, tylko biletów na konkretny dzień, trzeba skorzystać z wyszukiwarki lotów.

Wyszukiwarka biletów lotniczych

Promocje lotnicze do Holandii to okazja na zaplanowanie ciekawego weekendu lub dłuższego pobytu w tym niezwykłym kraju. Tym bardziej że cenowe okazje rozpieszczają. Do Eindhoven można polecieć za mniej niż 100 złotych, a do Amsterdamu za niewiele ponad 200. Mowa oczywiście o cenie za bilet z opłaconym powrotem. Trzeba tylko pamiętać, że cena nie zawsze obejmuje opłatę serwisową i opłatę za bagaż.

Promocyjne ceny biletów lotniczych do Niderlandów można znaleźć tutaj: 

Amsterdam
   

 

Autokary do Holandii obejmują przejazd do kilkunastu niderlandzkich miast. Ceny są stałe, za przejazd zapłacimy od 139 zł złotych. Warto kupić bilet powrotny, będzie taniej. A żeby było jeszcze taniej, trzeba rezerwować bilety z pewnym wyprzedzeniem, gdy dostępne są te z puli promocyjnej. Warto pamiętać, że w przypadku autokarów w cenę biletu wliczony mamy również duży bagaż 30 kg i 5 kg podręczny.

 

Bilety autokarowe Transpomat       Bilety autokarowe Sindbad

 

Najczęściej wybierane połączenia autokarowe: