Linia lotnicza Aeroflot

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Aeroflot

Aeroflot są państwowymi liniami lotniczymi i największym przewoźnikiem powietrznym Rosji. Dawniej były to jedyne linie Związku Radzieckiego i zarazem największa tego typu organizacja na świecie.

Przewoźnik obsługuje trasy do Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Azji i Europy. Aeroflot oferuje podróże klasą ekonomiczną, nową klasą komfortu i klasą biznesową. Podróżnicy mogą liczyć na komfortową odległość między siedzeniami, regulowany kąt oparcia, dostępność portu USB i gniazdka elektrycznego do ładowania urządzeń mobilnych. Dzięki dostępowi do internetu podczas lotu można spędzić czas na zabawie lub pracy

Aeroflot wyposaża swoje airbusy A330 w ekrany do oglądania filmów oraz umożliwia odsłuchiwanie audiobooków lub płyt muzycznych z bogatej kolekcji. Dla dzieci przewidziano kreskówki lub gry komputerowe. Można także w każdej chwili sprawdzić aktualizowaną na bieżąco mapę lotu lub zrobić drobne zakupy w pokładowym sklepie Skyshop.

W zależności od miejsca docelowego, godziny odlotu i czasu trwania lotu, pasażerom proponowane jest śniadanie, lunch lub przekąski. Ponadto Aeroflot oferuje szereg specjalnych usług dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Należy poprosić o te usługi podczas rezerwacji lotu.

Zarezerwuj bilet z Transpomatem. Porównaj oferty i wybierz najkorzystniejszą opcję podróży. Tutaj także odszukasz odpowiednie miejsce noclegowe.