Wyszukaj połączenie

Aeroflot

logo

Aeroflot są państwowymi liniami lotniczymi i największym przewoźnikiem powietrznym Rosji. Dawniej były to jedyne linie Związku Radzieckiego i zarazem największa tego typu organizacja na świecie.

OFERTA | Przewoźnik obsługuje trasy do Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Azji i Europy. Aeroflot oferuje podróże klasą ekonomiczną, nową klasą komfortu i klasą biznesową. Podróżnicy mogą liczyć na komfortową odległość między siedzeniami, regulowany kąt oparcia, dostępność portu USB i gniazdka elektrycznego do ładowania urządzeń mobilnych. Dzięki dostępowi do internetu podczas lotu można spędzić czas na zabawie lub pracy

Aeroflot wyposaża swoje airbusy A330 w ekrany do oglądania filmów oraz umożliwia odsłuchiwanie audiobooków lub płyt muzycznych z bogatej kolekcji. Dla dzieci przewidziano kreskówki lub gry komputerowe. Można także w każdej chwili sprawdzić aktualizowaną na bieżąco mapę lotu lub zrobić drobne zakupy w pokładowym sklepie Skyshop.

W zależności od miejsca docelowego, godziny odlotu i czasu trwania lotu, pasażerom proponowane jest śniadanie, lunch lub przekąski. Ponadto Aeroflot oferuje szereg specjalnych usług dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Należy poprosić o te usługi podczas rezerwacji lotu.

Zarezerwuj bilet z Transpomatem. Porównaj oferty i wybierz najkorzystniejszą opcję podróży. Tutaj także odszukasz odpowiednie miejsce noclegowe.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017