Wyszukaj połączenie

AirAsia

logo

AirAsia to malezyjskie linie lotnicze z siedzibą w Kuala Lumpur. Największy tani przewoźnik powietrzny w Azji obsługuje połączenia azjatyckie i australijskie. W skład grupy AirAsia wchodzą: AirAsia Malaysia, Tajlandia, Indonezja,  Philippine,  India oraz  Japan.

OFERTA | AirAsia oferuje tanie loty do najbardziej popularnych turystycznie miast Azji, takich jak Bangkok, Manila, Singapur, Dżakarta, Bali czy Seul. Destynacje australijskie to między innymi Auckland, Melbourne i Sydney.

Wnętrze samolotu wyposażone jest w nowoczesne, wygodne skórzane fotele. Jeszcze większego luksusu można doświadczyć, rezerwując fotel Premium Flatbed – przestronne siedzenie, które w razie potrzeby ustawia się na płasko. Miejsce jest wyposażone również w ekran prywatności, regulowany zagłówek i podnóżek, a także poduszkę i kołdrę, a ponadto wyposażony lampkę do czytania i uniwersalny port zasilania. Podczas lotu mamy dostęp do muzyki, hollywoodzkich przebojów, ulubionych filmów oraz popularnych seriali telewizyjnych. Na pokładzie dostępna jest wydzielona strefa ciszy, w której można spokojnie odpocząć lub pracować. Wcześniejsza rezerwacja posiłków pozwoli rozkoszować się azjatycką kuchnią lub tradycyjnymi europejskimi daniami.

W serwisie Transpomat.pl znajdziesz interesujące Cię połączenie i porównasz cenę biletu z innymi oferentami. Wykonaj rezerwację i ciesz się podróżą! Pamiętaj, że u nas zarezerwujesz także miejsce w hotelu.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017