Linia lotnicza Alitalia

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Alitalia

Alitalia
Alitalia - Flickr.com

Alitalia to największy włoski przewoźnik powietrzny. To także jedna z 20 największych linii świata, znana z bezpieczeństwa i komfortu podróży. Założona w roku 1946. Bilety lotnicze Alitalia umożliwiają podróż na około 90 trasach. Sieć połączeń przewoźnika obejmuje cały świat.

Dowiedz się więcej o linii Alitalia

Alitalia oferuje podróż klasą ekonomiczną, tu zwaną Classica, oraz trzema innymi klasami, zwiększającymi limit bagażu oraz umożliwiającymi korzystanie z dodatkowych udogodnień: pierwszeństwa wejścia na pokład, bardziej przestronnych foteli, a nawet (w przypadku Magnifica Business Class) foteli z funkcją masażu. Co więcej, Alitalia słynie ze wspaniałej kuchni pokładowej. W najtańszej taryfie podróżni otrzymują przekąski lub lekki posiłek oraz do wyboru ciepłe i zimne napoje. Na trasach międzykontynentalnych do wyboru są dwa menu.

Alitalia posiada nowoczesne samoloty, jest jedną z najmłodszych flot na świecie – średni wiek maszyny to 7 lat. Wśród 140 samolotów są m.in. Boeingi B777 i Airbusy A330.

Skorzystaj z wyszukiwarki po lewej stronie, aby wyszukać i zarezerwować bilety lotnicze Alitalia. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie, a przygotujemy dla Ciebie gotowy do opłacenia koszyk.