Linia lotnicza Brussels Airlines

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Brussels Airlines

Flota Brussels Airlines
Brussels Airlines - Flickr.com

Narodowa linia Belgii i zarazem największy przewoźnik lotniczy z tego kraju. Firma powstała w roku 2006, jednak bilety lotnicze Brussels Airlines zaczęły być oferowane w roku 2007. Przewoźnik oferuje podróże do ok. 70 miejscowości docelowych. Większość z nich znajduje się w Europie, choć dostępne są także loty do Afryki, Ameryki Północnej czy Azji.

Na co możesz liczyć, kupując bilety lotnicze Brussels Airlines?

Linia wprowadziła podział na wiele klas podróży. W przypadku lotów europejskich są to Check&Go, Light@Relax, Flex&Fast oraz Bizz&Class, różniące się dostępnością dodatkowych usług, w tym możliwością przebookowania biletu, czy większym limitem bagażu.

Na trasach międzykontynentalnych dostępne są klasy ekonomiczna i biznesowa. Nawet ekonomiczna cechuje się wysokim komfortem, zaś pasażerowie biznesowej mają do dyspozycji fotele z funkcją masażu oraz rozszerzone menu.

Flota Brussels Airlines składa się z ponad 45 samolotów typu: Avro RJ100, Airbus A319, A320, A330, Dash 8 Q400.

Wyszukaj swój lot i zarezerwuj bilet, korzystając z panelu obok tego artykułu. Możesz porównać ceny biletów lotniczych z przejazdami autokarem i koleją. Oferujemy nawet rezerwację noclegów. Jeśli masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami telefonicznie.