Wyszukaj połączenie

EasyJet

logo

Tanie linie lotnicze z Wielkiej Brytanii, będące jednym z najpopularniejszych przewoźników niskokosztowych w Europie. Operują na samolotach marki Airbus. Bilety EasyJet cieszą się ogromną popularnością wśród pasażerów z Polski.

Poznaj linię EasyJet

POŁĄCZENIA | Sieć połączeń EasyJet obejmuje całą Europę Zachodnią i Środkową, Wyspy Kanaryjskie, Maroko, Turcję, Egipt i Izrael. W Polsce przewoźnik lata z Krakowa i Lublina. Przewoźnik nie obsługuje jednak krajów wschodnioeuropejskich, takich jak Ukraina, Litwa czy Białoruś.

OFERTY I ZNIŻKI | EasyJet oferuje udział w programie EasyJet Plus. Posiadanie karty członkowskiej uprawnia do wyboru miejsca, możliwość zdawania bagażu w dedykowanych lotniskowych punktach bagażowych, szybszą odprawę na niektórych lotniskach, pierwszeństwo wejścia na pokład, drugi bagaż podręczny, możliwość przesiadki na wcześniejszy lot (jeśli jest dostępny) bez dodatkowych kosztów i zwrot różnicy kosztów, jeżeli już po zakupie w ofercie pojawią się bilety w niższej cenie.

HISTORIA | Linia została założona w roku 1995. Sukces przyszedł szybko – po dziesięciu latach EasyJet operował już na 100 samolotach, a dwa lata później przejął konkurencyjne GB Airways. W 2008 r. firma miała już 20 baz. W roku 2010, rozbudowując sieć połączeń do 500 tras i drugi raz z rzędu przewożąc największą spośród brytyjskich przewoźników liczbę pasażerów, EasyJet został największą linią lotniczą w Wielkiej Brytanii.

Kup bilety EasyJet tanio i szybko w serwisie Transpomat. Znajdź okazję, korzystając z wyszukiwarki po prawej stronie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017