Linia lotnicza Flybe

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Flybe

Flybe
Flybe.com

 

FLYBE - Obsługiwała połączenia do krajów europejskich. 5 marca 2020 firma ogłosiła upadłość. Głównymi hubami były: Port lotniczy Exeter, Port lotniczy Birmingham i Port lotniczy Southampton


Informacje Flybe to brytyjskie niskokosztowe linie lotnicze z siedzibą w Exeter. Obsługują tanie połączenia do 13 krajów europejskich, na ponad 180 trasach. Ich głównymi portami są Exeter, Birmingham i Southampton. Przewoźnik ten był w Wielkiej Brytanii prekursorem umożliwiającym podróżowanie w klasie biznes na rejsach krajowych.

Flybe posiada małe i wygodne samoloty. Linie charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny biletu. Pasażer może liczyć na bezpłatną rezerwację miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi. Istnieje możliwość podróży z wózkiem inwalidzkim i skuterem. Dla małych dzieci wprowadzono opcję podróży w certyfikowanych fotelikach. W przypadku wybrania opcji rezerwacji All In jest także możliwość korzystania z partnerskich salonów znajdujących się na lotniskach. Dodatkową zaletą jest bogate menu pokładowe, zawierające przekąski, kanapki, napoje zimne i gorące, a także alkohol.

Wejdź na Transpomat.pl, wyszukaj interesujące Cię połączenie i porównaj ceny z innymi przewoźnikami. Kup bilet i ciesz się podróżą. W naszym serwisie możesz również zarezerwować miejsce w hotelu.