Infolinia 0048 717242424

Wyszukaj połączenie autokarowe

Przewozy Orland Polska Niemcy
Autokar linii Orland, trasy z Polski do Niemiec
Busy Orland przewozy z Polski do Niemiec
Uzupełnij dane w wyszukiwarce.
 • Połączenie autokarowe Orland na trasie Meersburg - Legnica.
 • Przewoźnik oferuje połączenia z południowej Polski (przystanki w miastach: Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Brzeg, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec) do Niemiec, Austrii i Szwajcarii. 

  Popularne są połączenia z miastami na terenie Niemiec: Drezno, Hof, Weiden in der Oberpfalz, Regensburg, Straubing, Landshut, Monachium

  Uzupełnij pola w wyszukiwarce połączeń autokarowych aby uzyskać informację o aktualnie wykonywanych kursach i kupić bilet. 

  Lokalizacja obsługiwanych przez Orland przystanków oraz godziny odjazdu / przyjazdu dostępne są w rozkładzie jazdy po wyszukaniu kursu.

  Jeżeli nie możesz kupić biletu online zamów go telefonicznie na naszej infolinii. Takie zamówienie opłacisz zwykłym przelewem bankowym, w jednej z kilku tysięcy placówek Poczty Polskiej, w oddziale dowolnego banku w Polsce lub PayPal-em. 

 • Przewoźnikiem jest Orland.
 • Przystanki oraz godziny odjazdu / przyjazdu są podane na bilecie.
 • Informacja o ilości bagażu zawartego w cenie biletu podana jest w regulaminie przewoźnika lub w rozkładzie jazdy.
 • Telefon do przewoźnika jest podany na bilecie i / lub w rozkładzie jazdy.
 • Jeżeli chcesz opłacić bilet autokarowy na Poczcie Polskiej, tradycyjnym przelewem lub PayPal-em zamów bilet na naszej infolinii - 0048 717242424
 • Biuro biletowe pracuje Pn - Pt 8.00 - 17.00, Sob 09:00 - 13:00

  * Nasze biuro biletowe obsługuje wyłącznie bilety zakupione na portalach Transpomat.pl, BiletyAutokarowe.pl oraz Bileo.pl. Możesz także zamówić u nas bilet telefonicznie lub przyjść do nas (adres w stopce strony). Jeżeli jednak kupujesz bilety w inny sposób kontaktuj się ze swoim sprzedawcą, telefon zazwyczaj podany jest na zakupionym bilecie.