Wyszukaj połączenie

Qatar Airways

logo

Katarskie linie lotnicze Qatar Airways latają na wszystkie kontynenty, do 151 miejsc docelowych. Przewoźnik dysponuje najnowocześniejszą flotą lotniczą ze średnią wieku samolotów około 5 lat.

OFERTA | Przewoźnik oferuje przeloty w klasie ekonomicznej i biznesowej. Fotele są wyposażone w ekran rozrywki pokładowej, pilota do gier, złącze USB i wejście słuchawkowe. Do dyspozycji pasażera są także koc, poduszka i słuchawki. W schowku fotelowym można znaleźć czasopisma i katalogi oraz instrukcję bezpieczeństwa.

W systemie rozrywki pokładowej możemy: słuchać muzyki, oglądać filmy i programy telewizyjne, grać w gry czy zapoznać się z trasą lotu. W trakcie lotu serwowane są przekąski, takie chipsy, batony i napoje. Zestawy obiadowe dostosowane są do różnych wymagań (wegetariańskie, bezglutenowe). Wybór napojów alkoholowych jest nielimitowany.

HISTORIA | Qatar Airways rozpoczęły działalność w 1994 roku. W 2017 roku uruchomiły najdłuższe połączenie lotnicze na świecie na trasie Doha – Auckland. Linie otrzymały 5 gwiazdek w rankingu The Official 5-Star Airline Ranking i kilkakrotnie wygrały w plebiscycie Skytrax na najlepszą linię lotniczą świata.

Z serwisem Transpomat.pl kupisz bilet szybko i tanio. Porównaj połączenie z innymi oferentami oraz zarezerwuj miejsce w hotelu.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017