extra.offer.search_connection

Ryanair

logo

Irlandzkie tanie linie lotnicze założone w 1985 r. Jeden z pionierów branży lotów niskokosztowych. Posiada ok. 450 samolotów. Bilety Ryanair pozwalają dotrzeć do ponad 200 miejscowości w Europie, północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Poznaj Ryanair – jedną z najpopularniejszych linii lotniczych

POŁĄCZENIA | Praktycznie każde większe europejskie miasto leży w zasięgu Ryanair, choć oczywiście nie każde lotnisko jest połączone ze wszystkimi innymi. Od Londynu, przez Madryt czy Paryż, aż po Dortmund czy Sztokholm, Ryanair pokrywa swoją siatką połączeń cały kontynent. Dociera także do mniejszych miast, takich jak Verona, Oudja lub Figari. Polskie miasta, w których lądują samoloty Ryanair, to Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Poznań, Kraków, Gdańsk, Łódź, Lublin, Olsztyn i Bydgoszcz.

OFERTY I ZNIŻKI | Jako tania linia lotnicza Ryanair może poszczycić się generalnie niskimi cenami biletów i nie posiada zniżek jako takich. Podróżujący z dziećmi mogą jednak liczyć na darmowe miejsca rezerwowane dla dzieci przy wykupieniu takiego miejsca dla pasażera. Warto także zapoznać się z programem Family Plus, który poza tańszymi o 15% biletami zapewnia tańsze ubezpieczenie, pierwszeństwo wejścia na pokład i większe limity bagażu.

HISTORIA | Firma założona przez Tony’ego Ryana, początkowo – w 1984 r. – jako Danren Enterprises, w 1985 r. przemianowana na Ryanair. Rozpoczęła od oferowania przelotów 15-osobowym samolotem na trasie Waterford-Gatewick. Niskie ceny szybko spotkały się z zainteresowaniem, liczba pasażerów wzrosła i firma zaczęła się błyskawicznie rozwijać. Mimo tego przez wiele lat firma operowała ze stratą, choć w latach 90. zaczęła przynosić zyski. W roku 2000 wprowadziła możliwość rezerwacji biletów na stronie internetowej.

Kup bilety Ryanair tanio i wygodnie z serwisem Transpomat. Wyszukaj dostępne połączenia, korzystając z wyszukiwarki po prawej stronie.

extra.offer.search_connection

extra.offer.see_other

extra.offer.cheap_flights

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Norwegian

logo

Wizz Air

extra.offer.airlines

logo

Brussels Airlines

logo

Alitalia

logo

Turkish Airlines

logo

United Airlines

logo

TAP Portugal

logo

Air France

extra.offer.buses

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

extra.offer.trains2

logo

PKP InterCity

extra.offer.hotels