Wyszukaj połączenie

SAS

logo

Scandinavian Airline System to międzynarodowe skandynawskie linie lotnicze. Obecnie SAS jest największym przewoźnikiem krajów nordyckich. Głównymi wykorzystywanymi przez linie portami lotniczymi są Sztokholm-Arlanda, Oslo-Gardermoen i Kopenhaga-Kastrup.

Oferta | SAS oferuje ok. 800 lotów dziennie do ponad 120 destynacji w Europie, USA i Azji. W powyższe nie wliczają się połączenia obsługiwane z partnerami i zrzeszeniem Star Alliance.

Linie posiadają specyficzną ofertę, przyjazną zwłaszcza dla osób często podróżujących. Składa się na nią bogaty przekrój klas: od Go Light, przez Go Plus, do Business. Już po Go Light można spodziewać się wysokiego standardu, na który składają się m.in. bezpłatny dostęp do cyfrowych wersji czasopism oraz darmowy poczęstunek herbatą lub kawą. Z kolei w SAS Business pasażer może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu dzięki fotelom z funkcją masażu, które można rozłożyć do postaci w pełni płaskiego łóżka. Do dyspozycji są ponadto posiłki (nawet trzydaniowe) oraz ekrany HD z różnymi rozrywkami do wyboru. Wi-fi to oczywiście standard. Co istotne, przewoźnik umożliwia także przewóz małych zwierząt.

Historia | SAS liczy już ponad sto lat. Pierwszy międzykontynentalny przelot linii odbył się w roku 1946, na trasie Sztokholm – Nowy Jork. SAS był pierwszym przewoźnikiem obsługującym loty nad biegunem północnym. Jako pierwszy w Skandynawii udostępnił podróżnym szybkie WiFi.

Transpomat.pl pomoże Ci wybrać najlepszą opcję podróży i kupić bilet w najkorzystniejszej cenie. Zorganizuj przelot i zarezerwuj miejsce w hotelu, korzystając z jednego serwisu!

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017