Linia lotnicza Swiss

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Swiss

SWISS
SWISS - Flickr.com

Szwajcarskie linie lotnicze będące kontynuatorem marki Swissair, która zbankrutowała na początku XX wieku. Swiss świadczy loty do ok. 40 miejscowości położonych w różnych częściach świata. Jej bazą jest Zurych.

Loty ze Swiss – na co możesz liczyć?

Przewoźnik oferuje bilety lotnicze w klasie ekonomicznej i biznesowej. W przypadku lotów międzykontynentalnych już klasa ekonomiczna do wysoki stopień komfortu – każdy pasażer może oglądać filmy i seriale lub grać w gry wideo dostępne w bibliotece przewoźnika. Klasa biznes to natomiast szybsza odprawa w dedykowanym terminalu, możliwość wypoczywania na bardzo dużym rozkładanym fotelu oraz prezent w postaci zestawu kosmetyków.

Swiss operuje głównie z wykorzystaniem samolotów marki Airbus. Flota szwajcarskiego przewoźnika składa się z 65 samolotów typu Airbus A319-100, A320-200, A321-100, A321-200, A330-300, A340-300. Średnia ich wieku to ok. 10 lat.

Aby zamówić bilet, skorzystaj z wyszukiwarki w naszym serwisie, wyszukaj połączenie i złóż zamówienie. Pamiętaj, że należy je opłacić, aby bilet został zarezerwowany. Możesz także zadzwonić na naszą infolinię, a przygotujemy gotowy do opłacenia koszyk. Polecamy także naszą ofertę biletów autokarowych, kolejowych i noclegów.