Linia lotnicza Turkish Airlines

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Turkish Airlines

Linie Turkish Airlines
Turkish Airlines - Flickr.com

Założone w 1933 linie Turkish Airlines oferują ogromną sieć połączeń obejmującą cały świat. Bilety lotnicze Turkish Airlines umożliwiają podróżowanie na 260 trasach. To jednocześnie linia, która może poszczycić się największą na świecie liczbą połączeń wychodzących z jednego lotniska – będącego jej bazą portu Stabuł-Ataturk. Ciekawostka: właściwa turecka nazwa przewoźnika to Türk Hava Yolları.

Poznaj bliżej linie Turkish Airlines

Turkish Airlines proponują pasażerom podróże jedną z trzech dostępnych klas: ekonomiczną, komfort i biznesową. Co ciekawe, nawet klasa ekonomiczna zapewnia bardzo wygodną podróż. Każdy fotel wyposażony jest w port USB i gniazdko elektryczne, a także fotel z regulacją oparcia. Wyższe klasy to większa przestrzeń i możliwość dalszego rozłożenia foteli, jak również takie udogodnienia, jak lampka czy funkcja masażu. Posiłki pokładowe są serwowane na zimno lub ciepło w zależności od długości lotu.

Zamów bilety lotnicze Turkish Airlines, korzystając z naszej wyszukiwarki lub dzwoniąc na infolinię. Konsultant znajdzie najlepsze połączenia i przygotuje koszyk gotowy do opłacenia online.