Wyszukaj połączenie

UIA

logo

Ukraine International Airlines (UIA) to największa ukraińska linia lotnicza, z siedzibą w Kijowie. Obsługuje połączenia krajowe, europejskie, do Afryki, do Ameryki Północnej, na Bliski Wschód oraz do niektórych krajów azjatyckich.

OFERTA | Linie Ukraine International oferują połączenia do 300 europejskich portów lotniczych tygodniowo oraz rejsy poza starym kontynentem. Dzięki współpracy z innymi przewoźnikami sieć połączeń obejmuje ponad 3000 miejsc na całym świecie. Partnerami, którzy to umożliwiają, są między innymi Air France/KLM, TAP Portugal, Finnair, Austrian Airlines, Brussels Airlines oraz Kuwait Airways.

Na pokładzie dostępne są trzy kategorie miejsc: Business, Premium Economy i Economy. Podczas trwania podróży dostępna jest pełna informacja o locie w czasie rzeczywistym z trójwymiarową mapą 3D. Fotele wyposażone są w gniazda sieciowe USB I AC.

W trakcie lotu rozrywki dostarcza dostęp do ponad 80 hollywoodzkich, międzynarodowych i ukraińskich filmów fabularnych, w tym najnowszych hitów filmowych, seriali, programów telewizyjnych, filmów dla dzieci i filmów animowanych. Linie oferują również sekcję sportową, bogatą ofertę albumów muzycznych i popularnych gier. Treści rozrywkowe dostępne są w językach ukraińskim, angielskim, rosyjskim, chińskim, francuskim, hindi oraz innych.
Warto zapoznać się z bogatym menu pokładowym i zarezerwować wcześniej ulubiony posiłek. Istnieje możliwość otrzymania na życzenie posiłków specjalnych, takich jak dania koszerne, wegetariańskie, posiłek bez wieprzowiny, indyjskie menu, posiłki dla dzieci i owoce morza.

UIA oferują także możliwość przewozu niewielkich zwierząt.

HISTORIA | Ukraine International Airlines powstały w roku 1992 jako narodowy przewoźnik Ukrainy. Firmę założyło Stowarzyszenie Lotnictwa Cywilnego Ukrainy we współpracy z GPA, czyli pochodzącą z Irlandii spółką zajmującą się leasingiem. W 1996 r. pakiet akcji firmy nabyły Austrian Airlines i Swissair, а po czterech latach także Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.

Porównaj oferty różnych przewoźników, wybierz korzystną opcję i kup bilet już dzisiaj. Z Transpomatem możesz także zarezerwować miejsce w hotelu.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017