Wyszukaj połączenie

Vueling

logo

Hiszpańskie tanie linie lotnicze założone w roku 2004. Bilety lotnicze Vueling umożliwiają przelot na ponad 100 tras. Przewoźnik łączy duże miejscowości europejskie oraz, w mniejszej liczbie, miejscowości w Afryce i Azji. Przewoźnik korzysta z samolotów marki Airbus.

POŁĄCZENIA | Samoloty Vueling latają nie tylko do kilkudziesięciu miejscowości w Europie, ale także do Tunezji, na Wyspy Kanaryjskie, do Izreala, Islandii czy Sankt Petersburga.

OFERTY I ZNIŻKI | Pasażerowie mogą korzystać z trzech taryf Vueling: podstawowej, Optima Fare i Excellence Fare. W przypadku podstawowej przydział miejsc jest losowy, a w cenę biletu nie jest wliczony bagaż rejestrowany. Optima umożliwia wybranie siedzenia i przewóz bagażu rejestrowanego. Excellence oferuje ponadto pierwszeństwo wejścia na pokład, zarezerwowane miejsce na bagaż podręczny, możliwość siedzenia z przodu samolotu i bez współpasażera, szybką odprawę i inne udogodnienia.

HISTORIA | Linie lotnicze Vueling zostały założone w roku 2004 w Barcelonie. W roku 2009 połączyły się z innym tanim przewoźnikiem – Clickair – pozostając jednak przy swojej bardziej popularnej nazwie. W roku 2009 wprowadziły połączenia do Warszawy, zawieszone w 2011. Jednakże w 2014 r. Vueling ponownie wprowadziły do oferty połączenia do Polski – sezonowe do Krakowa i całoroczne do Warszawy.

Kup bilety lotnicze Vueling w najwygodniejszy sposób – korzystając z serwisu Transpomat. Zacznij od wyszukania dostępnych połączeń. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017