Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Birmingham BHX od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Birmingham BHX od 207 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Birmingham BHX od 168 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Birmingham BHX od 262 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Birmingham BHX od 226 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Birmingham BHX od 253 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Birmingham BHX od 170 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Bydgoszczy BZG do Birmingham BHX od 193 PLN
Połączenie lotnicze z Bydgoszczy (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Bydgoszcz Szwederowo (BZG), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Birmingham BHX od 155 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Birmingham (Wielka Brytania). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Birmingham Birmingham Airport (BHX). Typ lotu: RoundTrip.
Birmingham: Wiktoriańskie kanały, Centenary, Oozells, Victoria i Chamberlain Square
Zwiedzanie możesz zacząć od poznania biblioteki na nowym Placu Stulecia. Dzięki budynkom wokół placu możesz poznać sztukę związaną z narodzinami rewolucji przemysłowej. Poruszając się przez Międzynarodowe Centrum Kongresowe, możesz odwiedzić nowoczesną salę symfoniczną, która słynie z najlepszej…
Birmingham: Świat czekoladowych rozkoszy - Cadbury World
Cadbury World znajduje się na terenie oryginalnej fabryki Cadbury. Jeśli jesteś miłośnikiem czekolady to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Czeka Cię niecodzienna czekoladowa wycieczka. Poznasz historię czekolady oraz zobaczysz w jaki sposób powstaje. Spodziewaj się ciekawych atrakcji:…
Birmingham: Wstęp do domu i ogrodu Winterbourne
Winterbourne House & Garden - edwardiański zabytkowy dom i ogród położony w zielonym zakątku Birmingham. Hotel Winterbourne House znajduje się zaledwie klika minut od centrum Birmingham. Jest to niezwykła atrakcja znajdująca się w zjawiskowym ogrodzie botanicznym. Upajaj się spacerem w cichym…