Jak tanio dojechać do Wenecji?
Bilety lotnicze do Wenecji. Z Polski do Wenecji mają w swojej ofercie m.in. następujące linie lotnicze: Ryanair, PLL LOT, Alitalia, Lufthansa, Eurowings, Brussel Airlines, Smartwings. Kilka polskich przewoźników ma oferty biletów do Wenecji. Są to Sindbad, Eurores, Trans - Europa, MIŚ.
Jak tanio dostać się do Tel Awiwu?
Bilety lotnicze do Tel Awiwu. Lotnisko Tel Aviv Ben Gurion jest największym międzynarodowym portem lotniczym w Izraelu. Obsługuje większość lotów zagranicznych, dlatego jest najczęściej wybierane przez turystów. Loty do Tel Awiwu obsługują takie firmy jak: Wizz Air, Ryanair LOT, El Al, Air France, Lufthansa.
Jak tanio dostać do Rzymu?
Podróże autokarem do Rzymu ciągle są popularną opcją wśród Polaków. Trasę obsługują polscy przewoźnicy: Sindbad, Eurores, Trans - Europa, MIŚ. Najbardziej popularna opcja to podróż Sindbadem. Planując lot do Rzymu, należy wiedzieć, że miasto posiada dwa duże porty lotnicze. Są nimi Rzym Fiumicino i Rzym Ciampino.
Jak tanio dostać się do Mediolanu?
Odwiedź miasto, w którym tworzył tu i mieszkał sam Leonardo da Vinci. Bezpośrednia odległość między Mediolanem, a Warszawą wynosi 1143 km. Miasto leży na północno-zachodnim skraju Niziny Padańskiej pomiędzy rzekami Ticino, Adda, Pad i Alpami. Położony jest na wysokości 122 m n.p.m.
Jak tanio dostać się do Kolonii?
Bardzo dużo Polaków jeździ regularnie do Niemiec w celach zarobkowych. Kolonia od portu w Słubicach oddalona jest niecałe 700 km. Jest to czwarte co do wielkości miasto tego państwa. Lokalną gospodarkę napędzają firmy motoryzacyjne, odzieżowe i transportowe, jak również banki. Sindbad oferuje wyjazdy codziennie z wielu miast w Polsce.
Jak tanio dostać się do Madrytu
Madryt jest miastem oferującym bardzo wiele. Możesz tu przyjechać i zachwycić się wyjątkowo pyszną kuchnią, możesz odwiedzić świetne kluby, a także odwiedzić piękne zabytki. Na naszej stronie możesz wcześniej zaplanować swoje dni poza granicami Polski wykupując interesujące Cię atrakcje – oszczędzisz czas oraz pieniądze.
Jak tanio dostać się do Hamburga?
Autokar do Hamburga to bardzo popularna i wygodna opcja wśród podróżujących. Skąd wynika ta popularność? Z niskich cen i dużego komfortu, który zapewniają przewoźnicy. Pierwszym z nich jest popularny w Polsce opolski Sindbad, który oferuje połączenia z dużych i średnich miast właśnie do Hamburga, na główny dworzec autobusowy.
Jak tanio dostać się Barcelony?
Barcelona to niezliczona ilość możliwości. Możesz wybrać jedną z naszych wyjątkowych atrakcji – zwiedzanie stadionu Camp Nou z przewodnikiem, wykupienie biletu VIP do Casa Batllo, wybrać zwiedzenie Sagrady Familii nie tracąc czasu w kolejce, a może decydując się na całodniową wycieczkę po słynnym Montserrat i winnicach Cava.