Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC NieruchomościOferty CUK
Udostępnij

Aviva

Firma Aviva Ubezpieczenia jest dobrze znana na polskim rynku, gdzie prężenie działa już od 1992 roku. Jest to jedna z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Składa się z dwóch odrębnych przedsiębiorstw, czyli Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Oferta tej firmy jest szeroka.

Aviva obsługuje klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz instytucje aż w 16 krajach Europy, co przekłada się na miliony klientów. Aviva posiada ubezpieczenia dla kierowcy (OC samochodu, pakiet OC i AC, Assistance, NNW) czy rolnika (OC rolnika). Można skorzystać z programów ułatwiających oszczędzanie czy inwestowanie pieniędzy na ważne cele.

Specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie. Ponadto jest to przyjazny ubezpieczyciel dla rodzin z dziećmi. Jako pierwszy wprowadził korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Ta stabilna i nowoczesna firma może pochwalić się idealną organizacją i obsługą klienta na wysokim poziomie. Można liczyć na sprawną likwidację szkód i szybką wypłatę świadczeń.

Aviva jest laureatem wielu nagród, np. Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej 2019. Aviva w swojej bogatej ofercie posiada następujące ubezpieczenia:

  • Ubezpieczenie komunikacyjne
  • Ubezpieczenie domu i mieszkania
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
Oferowane rodzaje ubezpieczeń