Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC NieruchomościOferty CUK
Udostępnij

CONCORDIA

Concordia działa już na polskim rynku ponad 20 lat dbając o kompleksową ochronę ubezpieczeniową osób prywatnych i firm. Może pochwalić się ponad 2000 agentów ubezpieczeniowych na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym i sprawna likwidacja szkód sprawia, że ubezpieczyciel cieszy się sporą popularnością.

Obecnie wchodzi w skład Grupy GENERALI, czyli uznanej firmy z doświadczeniem sięgającym 1831 roku. Concordia posiada obecnie liczne oddziały, przedstawicielstwa i agencje generalne.  Towarzystwo znane jest na rynku głównie z ubezpieczeń rolnych. Ale to się coraz bardziej zmienia. Obecnie w swoje bogatej ofercie posiada wiele innych polis.

Obsługują osoby prywatne, rolników oraz firmy zapewniając ochronę zdrowia, życia oraz majątku. Produkty dostosowane są do potrzeb klienta. Są cenieni za solidna likwidację szkód.  Firma ma na koncie wiele nagród i certyfikatów  potwierdzających wysoką jakość produktów  i usług, między innymi Nagrody internautów portalu farmer.pl w kategorii Finanse i ubezpieczenia, Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017 za „Concordia Agro Expert”.  

Posiada także Tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2018 w kategorii Produkt najwyższej jakości Ubezpieczenie - "Produkcja Zwierzęca".   W skład Concordia Ubezpieczenia wchodzą Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., oferujące ubezpieczenia na życie. Concordia ma do zaoferowania następujące ubezpieczenia:

  • Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenie AC
  • Ubezpieczenie NNW w Concordii
  • Ubezpieczenie assistance
  • Ubezpieczenie mieszkania i domu
Oferowane rodzaje ubezpieczeń