Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC NieruchomościOferty CUK
Udostępnij

MTU24.PL

MTU24.PL to marka należąca do ERGO Hestia, czyli pioniera innowacyjnych rozwiązań na rynku ubezpieczeń.  Przynależność do tej grupy gwarantuje MTU24.PL stabilność i możliwość rozwoju w oparciu o ich doświadczenie i znajomość  rynku.

 

Cechą rozpoznawczą MTU.24  jest przede nowoczesna forma kontaktu i łatwa komunikacja. Dzięki temu dostępne są opcje zakupu ubezpieczeń przez telefon i Internet. Taka forma kontaktu jest w pełni bezpieczna i potwierdzona Najwyższym Standardem Ochrony Grupy ERGO Hestia. Mobilna komunikacja pozwala oszczędzić czas. Firma stawia na dialog w kontaktach z klientem.  Konkurencyjne ceny zachęcają do zapoznania się z ofertą tego ubezpieczyciela. W przypadku powstania szkody, poszkodowanemu przydzielany jest opiekun dostępny na każdym etapie likwidacji. Priorytetem jest łatwa i szybka procedura otrzymania odszkodowania.

Towarzystwo ubezpieczeniowe MTU24.PL jest laureatem wielu nagród. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz profesjonalizm sprawiło, że towarzystwo doczekało się wielu nagród. Jako jedna z najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych na polskim rynku,  zostało wyróżnione Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP, która jest nazywana "polskim ekonomicznym Noblem".

Szeroka oferta MTU24.PL obejmuje następujące ubezpieczenia:

  • Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenie AC
  • Ubezpieczenie NNW
  • Ubezpieczenie assistance
Oferowane rodzaje ubezpieczeń