Wycena ubezpieczenia
Polisy AC / OC Nieruchomości TurystyczneOferty CUK
Udostępnij

PZU

Grupa PZU, czyli Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA jest największą instytucją finansową w Polsce. Należy do czołówki najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku ubezpieczeniowym.  Zarządza około 300 mld zł aktywów i świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach.

Firma powstała już w 1803 roku i jest to pierwsze polskie towarzystwo ubezpieczeniowe. PZU działając prężenie od wielu lat może pochwalić się dobrym rozpoznaniem rynku i doświadczeniem. Zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Szeroka oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

Grupa PZU oferuje jedną z najbardziej rozbudowanych ofert. Można wybierać z około 200 rodzajów polis, które są dopasowywane do indywidualnych warunków, oczekiwań oraz potrzeb klientów. Należą do nich:

  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • assistance,
  • ubezpieczenie domu i mieszkania.

 

Grupa PZU w swojej bogatej ofercie ma także propozycje inwestycyjno-oszczędnościowe. Warto zapoznać się z polisami podróżnymi, medycznymi, zawodowymi, wychowawców czy przewoźnika. PZU proponuje również dobre rozwiązania osobom, które potrzebują ochrony floty, jachtów czy maszyn.

PZU S.A. jest jedną z najstarszych i tym samym  najbardziej doświadczonych firm ubezpieczeniowych działających w Polsce. Dotyczy to zarówno wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.  Grupa może pochwalić się najwyższym zyskiem netto i najwyższą sprzedażą w 2019 roku, osiągając tym samym najlepsze wyniki w swojej giełdowej historii.

Oferowane rodzaje ubezpieczeń