Wycena ubezpieczenia
Oferty CUK
Udostępnij

TU ZDROWIE

Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowie, działa w Polsce od 2010 roku, od kiedy uzyskało zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej. Przez te 10 lat zdobyli zaufanie wielu klientów. Obecnie liczba ta przekracza ponad 140 tysięcy Ubezpieczonych. Oferta firmy jest unikatowa na skalę kraju, gdyż Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowie oferuje wyłącznie polisy zdrowotne. Konkretna specjalizacja oraz zaangażowany zespół sprawiają, że TU Zdrowie jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych. Misją ubezpieczyciela jest dbałość o zdrowie i czas Ubezpieczonych.


Jest to lider pod względem dostępności do usług medycznych. Prowadzi współpracę z około 3500 placówek w Polsce.  Jako jedyna  firma na rynku polskim oferuje tylko prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Wynika to z przeświadczenia, że ochrona zdrowia wymaga dużej staranności i specjalizacji.

Finansowanie Towarzystwa Ubezpieczeń Zdrowie S.A. oparte jest  w 100 % na polskim kapitale. Środki pochodzą od firm oraz osób fizycznych w przeważającej części związanych z szeroko pojętym obszarem ochrony zdrowia