Prom Stena Line na trasie: Gdynia - Karlskrona

Promy kursują trzy razy dziennie na trasie z Gdyni do Karlskrony. Podróż promem to zdecydowanie najlepszy sposób na dotarcie do naszych północnych, zamorskich sąsiadów. Wybierz się w podróż i poznaj kulturę, architekturę, a także specyficzny skandynawski klimat. Zabierz samochód, rower i zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!

Na początek podróży linia proponuje ciepły posiłek lub świeżą kanapkę w jednej z restauracji. Następnie zaprasza do wizyty w sklepie pokładowym, gdzie ceny są nawet o 30% niższe niż na lądzie. Jeśli masz ochotę zrelaksować się po męczącym dniu, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie Pure Nordic Spa gdzie szybko zregenerujesz organizm i odzyskasz energię. W nocy spokojny sen zagwarantują wygodne kabiny.


Zobacz jakimi promami dysponuje Stena Line na kursie do Karlskorony

STRNA SPRINT
STENA SPRINT: długość:176 m, rok:1987/2011, liczba aut:460, pasażerów:1700

STENA SPIRIT 

Oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku.

Nazwę promu wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji!

Odkryj Stena Spirit: szeroki wybór kabin, nowoczesne SPA, bogactwo smaków w restauracjach i mnóstwo rozrywki. Czekają Cię imprezy, muzyka na żywo, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie słonecznym. Wróć na ląd z prezentami dla najbliższych. Wybieraj wśród bogatej oferty markowych perfum i kosmetyków. A może dobre wino? Znajdziesz tutaj również wybór tradycyjnych, szwedzkich produktów spożywczych, oraz zabawki i słodycze.

To będzie niezapomniana morska przygoda!

  • Promu Stena Spirit nigdy nie opuścisz głodny lub spragniony. Na pokładzie czeka na Ciebie kilka restauracji serwujących szeroki wachlarz dań oraz zimne piwo w pokładowych barach.
  • Stena Spirit gwarantuje najwyższy poziom komfortu i wypoczynku podczas podróży.
  • Pure Nordic SPA -Pokładowy świat masaży i odnowy biologicznej, z saunami, kąpielami i zabiegami kosmetycznymi.

Zarezerwuj bilety na prom z Gdyni do Karlskorony
STENA VISION
STENA VISION: długość:176m, rok:1987/2010, liczba aut:460, liczba pasażerów:1700

STENA VISION 

Wygodna podróż, dużo rozrywki, SPA z widokiem na pełne morze, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie słonecznym – to będzie niezapomniana morska przygoda!

Nowy statek oferuje nową jakość podróży morskiej. Tutaj wypoczynek i rozrywka towarzyszy każdemu rejsowi.

Wprowadziliśmy nowe pomysły, by Twoją podróż uczynić jeszcze wygodniejszą. Poznaj szeroki wybór kabin, nowoczesne SPA, zapierający dech w piersiach widok z pokładu słonecznego i bogactwo smaków w naszych restauracjach

Odkryj Stena Vision i poznaj szeroki wybór kabin, nowe wrażenia kulinarne i mnóstwo radości z morskiej podróży.

To będzie niezapomniana morska przygoda!

  • Dogodne płatności - na promie można płacić zarówno kartami jak i gotówką w walutach: PLN, SEK, NOK oraz EUR.
  • Smaczne posiłki - na pokładzie w swobodnej atmosferze zjesz pyszny obiad, wywodzący się z klasyki smaku.
  • Spokojny sen - Stena Vision gwarantuje najwyższy poziom komfortu i wypoczynku podczas podróży.

Zarezerwuj bilety na prom z Gdyni do Karlskorony
STENA VISION
STENA BALTICA: długość: 167, rok budowy:2007, liczba aut:100, pasażerów:176

STENA BALTICA 

Prom otrzymał nazwę po jednostce, która pływała na linii Gdynia-Karlskrona w latach 2002-2011, lecz jest to zupełnie inny statek.

Oferta spędzania czasu na pokładzie jest mniejsza niż na Stena Vision oraz Stena Spirit. Na pokładzie Stena Baltica znajdziesz restaurację serwującą posiłki w postaci szwedzkiego stołu oraz salę telewizyjną połączoną z barem. Kabiny zapewnią wygodę podróży. Dogodne godziny wieczornych odpłynięć sprawiają, że warto uwzględnić rejs Stena Baltica w swoich planach. 

Niestety, statek Stena Baltica nie jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych tak ruchowo jak i funkcjonalnie (osoby niedowidzące, niedosłyszące itp). Zapraszamy na nasze pozostałe statki - Stena Spirit i Stena Vision. Posiłki na Stena Baltica są zawarte w cenie biletu. Zapraszamy na pokład!


Zarezerwuj bilety na prom z Gdyni do Karlskorony