Amsterdam: Rejs kanałami Amsterdamu

Rejs la la-ship navy Wycieczki fas fa-map-marked blue
Opis atrakcji

Zobacz jedną z unikalnych i najważniejszych atrakcji w Amsterdamie. Podziwiaj wspaniałe widoki i uroki miasta podczas godzinnego, niesamowitego rejsu po malowniczych kanałach Amsterdamu.  

Odkryj historię miasta od średniowiecznych początków do rozkwitu czasów Złotego Wieku i zwiedzaj atrakcje znajdujące się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Przepływaj pod mostami i obok domów w holenderskim stylu. Rejs rozpocznij od zwiedzania średniowiecznego centrum, który zbudowany został na terenach bagnistych, gdzie domy pochylone są do przodu albo przechylone na boki.

Kanały Amsterdamu
Rejs po kanałach Amsterdamu - Shutterstock

Później odwiedzisz stary port, w którym poczujesz ducha handlu zamorskiego i holenderskiej przedsiębiorczości. Przepłyniesz w pobliżu repliki statku towarowego „Amsterdam” i dostaniesz się do punktu, gdzie rzeka Amstel łączy się z siecią kanałów. Następnie trasa prowadzi przez pas kanałów – Grachtengordel. Jest to nowsza część miasta powstała w czasach Złotego Wieku, umieszczona na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Trzy wielkie, równoległe kanały tworzą łuki otaczające jedną stronę miasta. Podczas rejsu możesz zobaczyć dom Anny Frank i kościół Westerkerk. Przepłyniesz pod Chudym Mostem i będziesz mógł zachwycać się tym niezwykłym miastem. Przewodnik audio dostarcza fakty oraz informacje o wszystkich niesamowitych atrakcjach. Amsterdam znany jest z rowerzystów. Wybierając rejs kanałami Amsterdamu nie musisz obawiać się potrącenia przez jednego z nich. Magicznym i najlepszym momentem na rejs jest wieczór, podczas zachodu słońca. Unikniesz tłumów i zobaczysz, jak zapalają się światła w Amsterdamie.

W cenę wliczony jest godzinny rejs po kanałach Amsterdamu z przewodnikiem audio w wielu językach (Angielski, Arabski, Chiński, Francuski, Hebrajski, Hindi, Hiszpański, Holenderski, Indonezyjski, Japoński, Koreański, Niemiecki, Polski, Rosyjski, Tajski, Turecki, Włoski, Portugalski). W cenę nie jest wliczone dodatkowe jedzenie oraz picie.

Aby udać się na rejs po kanałach Amsterdamu należy pokazać bilet na telefonie bezpośrednio na łódce. Proszę dokładnie sprawdzić na voucherze grafikę, żeby dowiedzieć się, gdzie znajduję się miejsce rozpoczęcia. Rejsy po kanałach tego pięknego miasta odbywają się co 20-30 minut. Psy nie są dozwolone z wyjątkiem psów przewodników.

Rezerwacja
Rezerwuj od 60.00 PLN
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Zobacz
Informacje
 • Przewodnik audio dostępny w 18 językach
 • 1 godzina
 • Anulacje nie są możliwe. Dla tego biletu możliwe są zmiany.
 • Natychmiastowa dostawa biletów. Otrzymuj bilety e-mailem, SMS-em lub przez naszą aplikację. Akceptowane bilety na telefonie.
Uwagi

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 09:30 - 21:00
 • Wtorek: 09:30 - 21:00
 • Środa: 09:30 - 21:00
 • Czwartek: 09:30 - 21:00
 • Piątek: 09:30 - 21:00
 • Sobota: 09:30 - 21:00
 • Niedziela: 09:30 - 21:00