Bezpłatna wycieczka piesza po Madrycie - FREE!

City break la la-building green Zwiedzanie fas fa-monument black
Opis atrakcji

Wybierz się na bezpłatną pieszą wycieczkę po Madrycie i odkryj jego najbardziej emblematyczne miejsca, zabytki i budynki w towarzystwie lokalnego dwujęzycznego przewodnika, poznaj historię i legendy tego pięknego miasta.

Darmowa piesza wycieczka po Madrycie

Spotkamy się przy drzwiach Orfeusza na Plaza de la Provincia. Podążaj za swoim przewodnikiem po historycznych ulicach Madrytu i dowiedz się, jak powstawał i zagłębiaj się w jego najważniejsze okresy aż do dnia dzisiejszego. Pospacerujesz po średniowiecznej części miasta, El Madrid de los Austrias i El Madrid de los Borbones.

W ciągu dwóch godzin darmowej wycieczki po Madrycie odwiedzisz najbardziej kultowe ulice, place i zabytki, w tym wiadukt Segovia, Plaza Mayor (scena mrożących krew w żyłach wydarzeń podczas hiszpańskiej inkwizycji), Pałac Królewski (największy funkcjonujący Pałac Królewski w Europie) i jego wypełnione posągami ogrody na Plaza de Oriente. Zwiedzanie obejmuje również Plaza de la Villa, jedno z głównych centrów średniowiecznego Madrytu, wciąż działającą Operę, Mercado de San Miguel (zachwycający rynek pokryty kutym żelazem) i wiele innych.

Podczas wędrówki przez fascynujące historyczne centrum Madrytu, zostaniesz uraczony ciekawymi anegdotami na temat przeszłości stolicy, tradycji i folkloru, które żyją w pałacach, klasztorach, na bulwarach i placach.

Rezerwacja
Rezerwuj od 0.00 PLN
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Zobacz
Informacje
  • 2
  • angielski