Linie Emirates z codziennymi lotami na trasie Warszawa – Dubaj

EmiaraatesKlienci z Polski mogą podróżować z Emirates jeszcze wygodniej, ponieważ już od 20 września linie lotnicze wprowadzają dodatkowy rejs na trasie Warszawa – Dubaj. Przewoźnik będzie obsługiwać 7 lotów tygodniowo z Dubaju do stolicy Polski, wracając tym samym do rozkładu lotów sprzed pandemii. Dodatkowe usługi zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zaoferują klientom lepszą łączność, zwłaszcza podczas trwania światowej wystawy Expo 2020. Rejsy Emirates do Warszawy będą obsługiwane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Pasażerowie z Polski mogą cieszyć się jeszcze większą elastycznością i wygodą podróżowania do i z Dubaju, ponieważ linie Emirates zwiększają liczbę lotów do Warszawy do 7 tygodniowo, oferując tym samym codzienne połączenia do stolicy Polski od 20. września (w każdy poniedziałek). W poniedziałki samolot rejsu EK179 wystartuje z Dubaju o 08:10 i wyląduje w Warszawie o 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny EK180 z Warszawy wystartuje o 15:15, przylot do Dubaju zaplanowany jest na 22:00 czasu lokalnego.

Od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. Dubaj, nowoczesny dom i hub linii Emirates, będzie gospodarzem długo wyczekiwanej, światowej wystawy Expo 2020. Podróżujący biznesowo oraz turyści będą mogli uczestniczyć w pokazach na żywo, festiwalach, wydarzeniach kulinarnych i inspirujących warsztatach. Z tej okazji Emirates jako jeden z najważniejszych partnerów i oficjalne linie lotnicze Expo 2020 przygotowały dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert:

Early Bird Expo 2020

Rabat za wcześniejszą rezerwację, czyli promocja Early Bird Expo 2020 obejmuje bilety na lot do Dubaju w bardzo atrakcyjnych cenach - zniżki sięgają nawet 20%. Oferta dotyczy biletów na lot do Dubaju (jako kierunku docelowego) w obie strony w okresie od 26 września 2021 r. do 31 marca 2022 r. Rabat obowiązuje przy rezerwacji dokonanej w terminie 9-30 września 2021 r. Oferta dotyczy taryfy podstawowej w klasach biznes i ekonomicznej (wg taryfy Saver, Flex lub Flex+).*

Bezpłatna całodniowa wejściówka Emirates Expo Day Pass

Jako jeden z najważniejszych partnerów i oficjalne linie lotnicze Expo 2020 linie Emirates oferują klientom odwiedzającym Dubaj i podróżującym przez Dubaj w dowolnym momencie podczas trwania Expo (między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.),  bezpłatny karnet Emirates Expo Day Pass do każdego biletu lotniczego zarezerwowanego w Emirates. Oferta specjalna dotyczy wszystkich biletów na podróż w obie strony, obejmujących lot do lub przez Dubaj w okresie od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. i dotyczy biletów zakupionych w klasach pierwszej, biznes i ekonomicznej, zarezerwowanych za pośrednictwem Emirates na loty flydubai. Oferta przeznaczona jest również pasażerom podróżującym do dowolnego miejsca w globalnej sieci Emirates z czasem przesiadki w Dubaju wynoszącym co najmniej 6 godzin.

Mila za każdą minutę w Dubaju

Dotychczasowi i nowi członkowie Emirates Skywards, którzy dołączą do programu przed 31 marca 2022 r., mogą skorzystać z promocji „Mila za każdą minutę w Dubaju”, która pozwala zgromadzić członkom programu do 5 000 mil podczas przesiadki lub wakacji w Dubaju. To najlepszy czas na poznanie wielu atrakcji Dubaju – miasto przygotowuje się do organizacji Expo 2020 oraz obchodów 50. rocznicy ZEA, które odbędą się w grudniu. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.

Bezpieczny Dubaj: Dubaj ponownie zaczął bezpiecznie przyjmować międzynarodowych gości biznesowych i turystów w lipcu 2020 r. i pozostaje jednym z najpopularniejszych kierunków wypoczynkowych na świecie. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). Potwierdza to wszechstronne i skuteczne działania podjęte przez władze, które mają na celu zapewnić gościom bezpieczeństwo.

Bezpieczna i komfortowa podróż z Emirates: Emirates słyną ze swoich wiodących w branży usług i produktów we wszystkich klasach podróży. Klienci mogą korzystać z ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, a także spróbować wielodaniowych posiłków inspirowanych różnymi kuchniami świata oraz bezpłatnych napojów w każdej klasie.

Traktując zdrowie i dobre samopoczucie pasażerów jako najwyższy priorytet, linie Emirates wprowadziły kompleksowy zestaw środków bezpieczeństwa na każdym etapie podróży. Przewoźnik rozwija także technologię zbliżeniową i rozszerza swoje narzędzia weryfikacji cyfrowej, dzięki czemu pasażerowie jeszcze częściej mogą korzystać z usługi IATA Travel Pass.  

Emirates nadal wiedzie prym w branży, oferując innowacyjne produkty i usługi odpowiadające potrzebom podróżujących w zmiennej rzeczywistości. Niedawno przewoźnik wprowadził jeszcze korzystniejsze i bardziej elastyczne zasady rezerwacji, przedłużył ofertę ubezpieczenia od wielu ryzyk, i pomógł lojalnym klientom zachować mile i status członkowski.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych oficjalnych wytycznych dla podróżujących i warunków wjazdu do miejsca docelowego podróży. Więcej informacji o warunkach wjazdu do Dubaju dla podróżujących z zagranicy znajduje się tutaj: https://www.emirates.com/english/help/covid-19/dubai-travel-requirements/.

InfoWire.pl