Wyszukaj połączenie i kup bilet

Połączenia autokarowe Polska - Chorwacja w 2021 roku

Autokary do ChorwacjiOkres urlopowy można uznać za rozpoczęty. Pierwsze kursy już się odbyły. W związku z licznymi zapytaniami o przewozy na trasie Polska-Chorwacja-Polska, mamy dla Państwa świetną wiadomość GlobTourist oficjalnie rozpoczął nowy sezon 2021. Wielu klientów już zakupiło bilety na przyszłe miesiące. Ty też nie czekaj i zapanuj urlop już teraz. Na naszym portalu zakupisz bilet autokarowy do Chorwacji. Przejazd autobusem to komfortowa i wygodna opcja.

Zaplanuj wakacje 2021 na naszym portalu. Z powodzeniem zakupisz bilet i wybierzesz przyjemny nocleg z szerokiej bazy ofert. 

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 0048 717242424 pn-pt od 08:00 do 17:00 i sob od 9 do 13.

Glob Tourist oferuje kursy nowoczesnymi i wygodnymi autokarami klasy LUX i VIP z pełnym wyposażeniem. Każdy autokar posiada klimatyzację z indywidualną regulacją, WC, DVD, nawigację satelitarną, mikrofon, nagłośnienie oraz oświetlenie dla każdego pasażera.


GlobTourist w 2021 roku kursuje następująco:


Wyjazdy z Polski w piątki:

 • lipiec: 02, 09, 16, 23, 30
 • sierpień: 06, 13, 20, 27
 • wrzesień: 03, 10, 17, 24

Wyjazdy z Chorwacji w soboty:

 • lipiec: 03, 10, 17, 24, 31
 • sierpień: 07, 14, 21, 28
 • wrzesień: 04, 11, 18, 25

Główny autokar jedzie trasą przez Warszawę, Polichno, Częstochowę, Katowice i Cieszyn. 
W przypadku wyjazdu z Łodzi przy frekwencji poniżej 10 osób dojazd własny na parking przy Hotelu Górskim w miejscowości Polichno koło Tomaszowa Mazowieckiego. W przypadku wyjazdu z Krakowa, Opola, Wrocławia przy frekwencji poniżej 10 osób dojazd własny do Katowic.

Na około 2 dni przed wyjazdem przewoźnik kontaktuje się z pasażerem celem poinformowania czy wyjazd z Krakowa, Opola, Wrocławia oraz Łodzi odbędzie się, czy też należy dojechać we własnym zakresie do Katowic lub Polichna.


WAŻNE INFORMACJE:


 • Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.
 • Pasażer ma prawo zabrać ze sobą bagaż główny o wadze do 25kg i bagaż podręczny do 5kg, które są wliczony w cenę biletu.
 • Paszport nie jest wymagany, wystarczy ważny dowód osobisty.  Autokar jedzie standardowo przez Czechy, Słowację oraz Węgry. W trakcie przejazdu każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) pozostaje w zakresie podróżnych.

 

Chorwacja to piękny kraj często odwiedzany przez Polaków. Nic dziwnego, wspaniałe urozmaicone wybrzeże urzeka swym wyjątkowym pięknem. Każda miejscowość i miasto ma swój niepowtarzalny charakter. Wybrzeże Adriatyku przyciąga pięknymi plażami i turkusowym morzem oraz słoneczną pogodą i urozmaiconym krajobrazem. Zabytkowe miasta zachwycają swym majestatem. Przepiękne parki narodowe zapierają dech w piersi. Nie można zapomnieć również o pysznej kuchni, która zaspokoi największych smakoszy. Wybierz się do Chorwacji na urlop, żeby poznać jej walory.

Glob Tourist już od wielu lat z powodzeniem prowadzi sezonową linię autokarową na trasie Polska-Chorwacja-Polska. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem zarówno stałych, jak i nowych klientów. Przewoźnik oferuje przewóz z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Polichna, Opola, Krakowa, Częstochowy, Katowic i Cieszyna do wielu miejscowości w Chorwacji.
Są to następujące miejscowości: Sesvete, Zagrzeb, Karlovac, Zadar, Sukosan, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Drage, Pirovac, Vodice, Zaton, Sibenik, Primosten, Rogoźnica, Marina, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomilica, Split.
Opis przystanków i godziny przyjazdów/odjazdów można sprawdzić w rozkładzie jazdy. 
Zakup biletu w wyszukiwarce u góry strony.


CENNIK


 

Ceny biletów autokarowych uzależnione są od miejsca wyjazdu z Polski:

 • Warszawa, Polichno, Łódź  - w obie strony cena 494 PLN/osobę, w jedną stronę 373 PLN/osobę,
 • Wrocław, Częstochowa, Opole, Katowice, Kraków, Cieszyn: w obie strony cena: 464 PLN/osobę, w jedną stronę 353 PLN/osobę.
 • RABATY: 5% stały klient, 5% grupa ( od 6 osób ). Maksymalny łączny rabat: 10%.

Wczasy w Chorwacji

Teraz taniej o 9 %3 dni od 1239 zł za osobę z: Berlin
Teraz taniej o 15 %9 dni od 964 zł za osobę z: Czechowice-Dziedzice
First minute 8 dni od 895 zł za osobę z: Poznań
9 dni od 1185 zł za osobę z: Tychy
Teraz taniej o 5 %3 dni od 989 zł za osobę z: Berlin
Teraz taniej o 15 %9 dni od 949 zł za osobę z: Pszczyna
Teraz taniej o 3 %3 dni od 1099 zł za osobę z: Berlin