Zadar: Jednodniowa wycieczka do Parku Narodowego Krk

Wycieczki fas fa-map-marked blue Zwiedzanie fas fa-monument black
Opis atrakcji

Odkryj rajski cud natury – 142 kilometrów kwadratowych Parku Narodowego Krka Wyrusz z Zadaru na 9 godzinną wycieczkę nad słynne wodospady Krk - Skradinski Buk, jeden z głównych symboli Chorwacji.

Dzięki nadzwyczajnemu położeniu oraz dzięki różnorodnym rodzajom siedlisk park zawiera bardzo dużo gatunków flory i fauny. Park daje wiele możliwości – zażyj orzeźwiającej kąpieli z widokiem na kaskadowe wodospady, podziwiaj piękno natury – formacje wapienne utworzone w procesie rozpuszczenia wodorowęglanu wapnia przez wody rzeki Krka. Skorzystaj z 1,5 godzinnej wycieczki wraz z licencjonowanym przewodnikiem, który opowie Ci o najistotniejszych rzeczach tego miejsca. W

drodze powrotnej do Zadaru będziesz miał okazję odwiedzić średniowieczny Szybenik – miasto znane z koronacji chorwackich królów. Nie pomiń tak pięknych miejsc jak Katedra św. Jakuba oraz malowniczej promenady pełnej przytulnych kawiarni oraz restauracji.

Rezerwacja
Rezerwuj od 260.10 PLN
Udostępnij
Atrybuty
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Zobacz
Informacje
  • Czas trwania 9 godz. Godzina rozpoczęcia 08:30
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem aktywności
  • Przewodnik chorwacki, angielski, niemiecki. Broszury informacyjne angielski, niemiecki.
  • Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
Uwagi
Cena zawiera: -Odbiór z najbliższego miejsca spotkania -Transport klimatyzowanym autobusem albo vanem -Przewodnik -Bilet wstępu do Parku Narodowego Krka Ta wycieczka wyrusza w każdy poniedziałek i czwartek.