SINDBAD - dodatkowe przystanki na linii 05EX Polska Anglia

Czerwone autokary w Londynie
Czerwone autokary w Londynie - Shutterstock

SINDBAD - aktualny od dnia 2020-05-18 rozkład jazdy Polska Anglia, linia 05EX

Właśnie dodano obsługę czterech nowych przystanków w miastach: Bradford, Reading, Slough oraz Southampton. 

Poniżej znajdują się wszystkie przystanki na trasie do i z Wielkiej Brytanii w ramach obowiązującego aktualnie rozkładu 05EX.  

Przedstawiony rozkład jazdy może być rozbudwany o kolejne przystanki. Kupując bilet online w wyszukiwarce należy wpisać szukaną relację, np. Kraków - Southampton czy Poznań - Reading.

Zapraszamy na stronę www.biletyautokarowe.pl, gdzie można dokonać zakupu zarówno online jak i telefonicznie pod numerem 0048 71 724 23 77 pn-pt 08:00 do 16:00.

 

Kliknij i kup bilety autokarowe SINDBAD 

 

 

Alfabetyczna lista przystanków:

Przystanki w Wielkiej Brytanii:

Birmingham, Bournemouth, Bradford, Coventry, Dover, Leeds, London,Luton, Maidstone, Manchester, Northampton, Reading, Slough i Southampton.

Przystanki w Polsce

Bydgoszcz, Chełm, Dębica, Gdańsk, Gliwice, Gniezno, Grudziądz, Jarosław, Katowice, Koło, Konin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Nowa Sól, Opole, Poznań, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Radom, Rzeszów, Słubice, Świebodzin, Świecie, Tarnów, Warszawa, Wrocław, Zamość i Zielona Góra.

 

*(pełna wersja znajduje się w rozkładach jazdy dostępnych przy zakupie biletu)

Ważne Informacje z rozkładu jazdy:

Gwarantujemy, komfortowe autokary wyposażone w WC, minibar, klimatyzację, sprzęt audio-video, WiFi, gniazdka oraz płyny do dezynfekcji rąk. Ponadto, w obecnej sytuacji, po każdym kursie, autokar odkażany jest specjalnymi środkami na bazie alkoholu.
Każdy pasażer ma bezwzględny obowiązek podróżowania przez całą drogę w maseczce ochronnej, zasłaniającej usta i nos (można użyć w tym celu również apaszki, chusty itp.). Pasażer, który zgłosi się na odjazd bez ochrony twarzy, będzie zobowiązany do nabycia maseczki w autokarze.
Każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się przed podróżą z wytycznymi dot. możliwości przekraczania granicy niemiecko-polskiej oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Bilety zakupione w taryfie specjalnej nie podlegają zwrotom. W przypadku niezgłoszenia się Pasażera na odjazd autokaru przewoźnik ma prawo do potrącenia 100% wartości biletu.
Do momentu zniesienia obostrzeń dot. zachowania dystansu społecznego, każdemu pasażerowi przysługują dwa miejsca. W przypadku odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika, pasażerowi przysługuje prawo do wykorzystania biletu w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności z tytułu zmiany przepisów dot. przekraczania granic państwowych pomiędzy momentem zakupu biletu, a zakończeniem podróży.

Zmiany:

W terminie do 24 godzin przed rozpoczęciem podróży Pasażer ma możliwość bezpłatnej zmiany trasy przejazdu i daty wyjazdu. Jeżeli zmiana trasy skutkować będzie zmianą ceny na wyższą w stosunku do pierwotnej ceny posiadanego biletu, naliczona i pobrana przez załogę zostanie jedynie opłata wynikająca z różnicy taryfowej. Dopłata nie zostanie pobrana jeśli zmiana ceny nie przekroczy kwoty 20PLN / 5EURO / 5GBP / 5CHF/ 40DKK / 40NOK lub 40SEK.
Powyższą opłatę Pasażer uiszcza załodze podczas przejazdu.
Zmiana w bilecie, o której mowa powyżej, dokonywana przez klienta w terminie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem podróży, traktowana jest jak rezygnacja z biletu.