Aktualne informacje na temat połączeń autokarowych firmy SINDBAD
Od 28 czerwca (niedziela) została wprowadzona letnia, rozszerzona oferta połączeń międzynarodowych. Obejmuje ona łącznie prawie 500 miast w Europie. Najważniejsze informacje dotyczące realizacji połączeń przez firmę Sindbad oraz wyszukiwarka połączeń.
Sindbad - dodatkowe przystanki na liniach do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i południowej Francji
Z dniem 11 lipca 2020 zostaną uruchomione na liniach Sindbada kolejne przystanki w Polsce na trasach do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i południowej Francji. Wraca oczekiwana przez pasażerów obsługa północno zachodniej i północnej Polski oraz kilku innych przystanków.
SINDBAD - dodatkowe przystanki na linii 05EX Polska Anglia
Dodano właśnie obsługę dodatkowych przystanków w Wielkiej Brytanii. Są to przystanki w miastach: Bristol, Cardiff, Gloucester, Llanelli, Swansea i Swindon. Rozkład obowiązuje od dnia 2020-06-17. Bilety kupimy online jak i pod numerem 0048 717242377 pn-pt 08:00 do 16:00.
SINDBAD - tymczasowy rozkład jazdy Polska Anglia, linia 05EX
Połączenie na trasie Polska Anglia i Walia: Birmingham, Bournemouth, Bradford, Coventry, Dover, Leeds, Llanelli, London,Luton, Maidstone, Manchester, Northampton, Reading, Slough itp. Bilety kupimy online jak i pod numerem 0048 717242377 pn-pt 08:00 do 16:00.
Jak tanio dostać się do Edynburga?
Bilety lotnicze do Edynburga są zdecydowanie najczęściej wybieraną opcją przez turystów. Ta trasa jest obsługiwana przez wielu przewoźników, również tych, które słyną z bardzo niskich cen jak Ryanair lub Wizzair – ich bilety możesz nabyć nawet za 80 złotych. Lot bez przesiadek trwa niecałe 3 godziny.
Nowe rozkłady jazdy SINDBAD, Polska ⇔ Wielka Brytania, Trasa: 05EX - ANGLIA
Alfabetyczny rozkład jazdy Polska - Wielka Brytania Miasta na trasie w Polsce: BYDGOSZCZ, DĘBICA, GDAŃSK, GLIWICE, GNIEZNO, GRUDZIĄDZ, JAROSŁAW, KATOWICE, KOŁO, KONIN, KRAKÓW, LEGNICA, ŁÓDŹ, NOWA SÓL, OPOLE, POZNAŃ, PRZEMYŚL, PRZEWORSK, RZESZÓW, SŁUBICE, ŚWIEBODZIN, ŚWIECIE, TARNÓW, WARSZAWA, WROCŁAW, ZIELONA GÓRA
Jak tanio dostać się do Wielkiej Brytanii
Jak dojechać lub dolecieć się Anglii. Promocje lotnicze do Anglii to oferty unikalne pod każdym względem. Ceny biletów do Londynu zaczynają się od 38 złotych. To nie żart! Za mniej niż sto złotych polecimy do wielu angielskich miast. Natomiast opłatę serwisową i bagażową często wnosi się oddzielnie.