Autokary Sindbad bezpiecznym środkiem transportu w czasach pandemii
Czy wiedzieliście, że autokary marki Setra i Mercedes, którymi na co dzień obsługiwane są połączenia linii SINDBAD, są wyposażone w nowoczesne systemy klimatyzacji i wentylacji, zapewniające pełną wymianę powietrza wewnątrz pojazdu średnio co dwie minuty?
Promocja Świąteczna SINDBAD na wyjazdy do Francji i Włoch
Tradycyjnie, jak co roku, SINDBAD proponuje swoim Klientom bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Promocja dotyczy wyjazdów do Włoch i Francji (Nicea i Cannes).
Promocja Świąteczna SINDBAD do Niemiec, Luksemburga, Belgii, Holandii, Austrii, Francji i Szwajcarii
Tradycyjnie, jak co roku, SINDBAD proponuje swoim Klientom bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Promocja dotyczy wyjazdów do Niemiec, Luksemburga, Belgii, Holandii, Austrii, Francji i Szwajcarii.
Aktualne informacje na temat połączeń autokarowych firmy SINDBAD
Od 28 czerwca (niedziela) została wprowadzona letnia, rozszerzona oferta połączeń międzynarodowych. Obejmuje ona łącznie prawie 500 miast w Europie. Najważniejsze informacje dotyczące realizacji połączeń przez firmę Sindbad oraz wyszukiwarka połączeń.
SINDBAD - rozkład jazdy Polska Skandynawia (Dania, Szwecja i Norwegia), linia 25EX
Od 2020-07-18 znów będzie można pojechać autokarami Sindbada do Danii, Szwecji i Norwegii. Wraca obsługa przystanków: Kopenhaga, Rodby, Goteborg, Halmstad, Helsingborg, Malmo, Uddevalla, Moss, Oslo i Sarpsborg. Bilety kupimy online jak i telefonicznie pod numerem 0048 71 724 23 77 pn-pt 08:00 do 17:00.
Jak kupić bilet na Sindbada
Bilety autokarowe Platformy Sindbad najprościej i najszybciej kupisz online. Wyszukiwarka połączeń udostępnia pełną siatkę połączeń przewoźnika. Jeżeli jednak masz problem z płatnością online zamów bilet na naszej infolinii - 0048 717 24 24 24. Tak zamówiony bilet możesz opłacić na Poczcie Polskiej lub standardowym przelewem.
Sindbad - dodatkowe przystanki na liniach do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i południowej Francji
Z dniem 11 lipca 2020 zostaną uruchomione na liniach Sindbada kolejne przystanki w Polsce na trasach do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i południowej Francji. Wraca oczekiwana przez pasażerów obsługa północno zachodniej i północnej Polski oraz kilku innych przystanków.
Tanie bilety autokarowe SINDBAD
Po okresie wstrzymania ruchu międzynarodowego i ograniczenia przewozów pasażerskich, pojawiło się zielone światło dla przewoźników: SINDBAD na nowo wyrusza w drogę i uruchamia trasy, które obejmują około 70% kursów oferowanych jeszcze przed 15 marca 2020 r. Powoli, zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.
Sindbad - więcej przystanków we Francji i w Wielkiej Brytanii
Sindbad od dnia 17 czerwca 2020 r. udostępnia połączenia z kolejnych przystanków na terenie UK - Llanelli, Swansea, Cardiff, Bristol, Gloucester, Swindon oraz na terenie Francji - Le Mans, Nantes, Rennes. Bilet zakupisz na BiletyAutokarowe.pl lub telefonicznie 0048 717242377.
Więcej przystanków wyjazdowych na liniach Sindbada.
Przewoźnik Sindbad poinformował, że od dnia 16 i 17 czerwca 2020 roku zostanie rozszerzona oferta oraz zwiększona częstotliwość obsługi dodatkowych połączeń antenowych na trasach z/do Belgii, Niderlandów, Luksemburga, Francji, Niemiec i Włoch. Sprawdź jakie przystanki wracają do obsługi.
SINDBAD - wznowienie połączenia do Hiszpanii oraz kolejne przystanki we Francji
Francja - od 3 czerwca dodatkowe przystanki w Perpignan, Narbonne, Nimes, Montpellier na linii 07EX oraz wznowienie połączeń autokarowych do Hiszpanii, dostępne będą przystanki: Madryt, Valencia, Castellon de la Plana, Tarragona, Barcelona i Girona.
SINDBAD - kolejne 20 przystanków na terenie Niemiec od 23 maja
Wznowienie od 23 maja obsługi kolejnych przystanów na terenie Niemiec: Aschaffenburg, Bonn, Brühl, Duisburg, Fulda, Göttingen, Hagen, Hanau, Homburg, Kaiserslautern, Kassel, Krefeld, Mönchengladbach, Münster, Öhringen, Osnabrück, Saarbrücken, Saarlouis, Unna, Wuppertal