Hop do Neapolu: przelot w dwie strony i cztery noce w hotelu

Bilet lotniczy z Wrocławia już za 168 zł od osoby, nocleg od 843 zł za 2 osoby

Panorama Neapolu z widokiem na Wezuwiusza
    Panorama Neapolu z widokiem na Wezuwiusza

Urlop warto planować, ale z miejscem na odrobinę spontaniczności. Może się okazać, że choć chcemy odpocząć w kwietniu, to w marcu trafia się okazja, którą szkoda przepuścić. Na przykład pobyt przez cztery noce w Neapolu, z podróżą za 168 zł (bez opłaty serwisowej) od osoby.  

Brzmi dobrze? W takim razie zarezerwuj wolne między 9 a 13 marca, i pospiesz się z rezerwacją. Okazje mają to do siebie, że nie trwają długo.

W pigułce:

  • przelot w dwie strony: Wrocław – Neapol
  • elegancki hotel w klasycznym stylu
  • tuż obok ścisłego centrum miasta
  • jeśli masz refleks, za cztery noce z przelotem zapłacisz ok. 590 zł od osoby z bagażem podręcznym.
Zwiedzanie fas fa-monument black Wycieczki fas fa-map-marked blue

Propozycje naszych partnerów

Połączenie lotnicze

Z Wrocław Strachowice do Neapol Capodichino
 Z Wrocław Strachowice do Neapol Capodichino

W chwili pisania tego tekstu bilet dwustronny na wylot 9 marca i powrót 13 marca można złapać za 168 zł (od osoby). Lot potrwa dwie godziny z kawałkiem. Wylot z lotniska Wrocław – Starachowice do portu Neapol – Capodichino. Klasa ekonomiczna, bagaż rejestrowany za dopłatą.

Są nawet lepsze okazje, ale w ich przypadku trzeba się pospieszyć. Cena jest w każdym razie kusząca – od 112 zł na pobyt od 24 do 28 lutego. Oferta pochodzi od tanich linii lotniczych Ryanair.

Zarezerwuj lot do Neapolu:

Lot dla 2 osób w dwie strony 

*Jeżeli szukasz rejsu dla większej liczby osób, skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie.

Oferta noclegowa

Dei Gerolomini
  Deli Gerolomini

Najpierw przelot, potem hotel – to zasada, której warto się trzymać, jeśli polujemy na okazje. Zaoszczędzić na podróży nie jest łatwo, ale hoteli w okolicy są tysiące, więc o wiele łatwiej znaleźć dobrą cenę. Co zatem proponujemy?

Ceny noclegów zaczynają się od 214 zł za noc, ale wybieramy coś nieco droższego – za to z zaskakującym rozmachem. I tylko kilometr od centrum. Pensjonat B&B Dei Gerolomini oferuje pokoje w wysmakowanym stylu, z drewnianą podłogą, lodówką, telewizorem i Wi-Fi. Do wyboru bardzo duże łóżko podwójne lub tylko duże łóżko podwójne. Łazienka oczywiście w pokoju. Za cały pobyt zapłacimy 843 zł. To się nazywa OKAZJA.

Zarezerwuj nocleg dla dwóch osób na 4 dni:

Rezerwuj apartament w Neapolu

Dei Gerolimini

 

Atrakcje turystyczne w Neapolu

Atrakcje turystyczne

Nie masz pomysłów na spędzenie wolnego czasu? Jeśli nie znajdziesz inspiracji, zawsze możesz się przygotować razem z nami. Sprawdź poniższe atrakcje – i baw się dobrze