Les 3 Vallées - Trzy Doliny - Nocleg i karnet w kurorcie narciarskim we Francji!

Góry fas fa-mountain green Narty fas fa-skiing blue
Opis atrakcji

To największy na świecie kompleks narciarski - nie tylko pod względem rozległości, ale i łącznej długości tras, które można przemierzyć bez zdejmowania nart. Położony jest na terenie Parku Narodowego w Vanoise w Sabaudii. Jego nazwa wiąże się z faktem, że początkowo trasy narciarskie powstawały na terenie trzech dolin: Saint-Bon, Allues i Belleville. Przez dekady obszar kompleksu bardzo się rozrastał. Obecnie obejmuje kilka imponujących rozmiarów ośrodków. Jednym z nich jest Les Menuires, które oferuje stoki, gdzie znajdziesz 600 km tras zjazdowych i 200 wyciągów, które w przeciągu zaledwie godziny są w stanie przetransportować 260 tys. ludzi. Na terenie kompleksu wiele możliwości dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze.

Les Menuires wyróżnia się również bardzo ciekawą zabudową: hotele budowane są w stylu tradycyjnych chat typu chalet z kamienia i drewna, z ciężkimi, lekko spadzistymi dachami. Wiele z nich to luksusowe apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości - znajdziesz jednak też przystępne cenowo opcje zakwaterowania. Ze względu na wiele możliwości spędzania wolnego czasu, jest to miejsce wręcz idealne dla dużych grup i osób poszukujących dobrej zabawy także poza stokiem.

Rezerwacja
Rezerwuj od 1200.00 PLN
Zobacz co jeszcze wybierali inni
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Zobacz
Informacje
  • Radość bez ryzyka: rezerwując teraz, zyskujesz dodatkową pewność dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy - koronawirus!