Linia autokarowa Aerobus Barcelona

Linie autokarowe fas fa-bus
Aerobus Barcelona

Przewoźnik zajmujący się przewozem pasażerów z lotniska w Barcelonie do różnych punktów miasta, a także z miasta na lotnisko. Aerobus Barcelona to główna linia łącząca port lotniczy z hiszpańską metropolią. Oferuje bardzo częste kursy, przystaje przy głównych hotelach oraz innych kluczowych miejscach Barcelony.

Przejazdy odbywają się codziennie. Autokary wyruszają w drogę z terminali 1 i 2 co pięć minut. Podróż do centrum miasta zajmuje ok. 35 minut. Przystanki znajdują się m.in. przy Pl. Espanya, Gran Via-Urgell, Pl. Universidad czy Pl. Catalunya. Aerobus Barcelona to tani i wygodny sposób na dostanie się z lotniska do miasta – znacznie lepszy od kosztownej taksówki.

Kup bilet autobusowy online w kilka chwil. Wpisz dane podróży do wyszukiwarki i wyszukaj dostępne połączenia. Następnie zrealizuj płatność, a wyślemy ci bilet gotowy do wydrukowania. To proste! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszą infolinią. Specjaliści pomogą ci wybrać najlepszy kurs i zorganizować podróż.

Trasa A1Trasa A2

 

Trasa1

 

Trasa2

 

Rezerwacja biletu
Rezerwuj