Linia lotnicza Eurowings

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Eurowings

Tanie linie lotnicze z Niemiec, założone w roku 1993. Bilety lotnicze Eurowings pozwalają dotrzeć do ok. 30 miejscowości, głównie w Europie. Dostępnych jest też kilka tras międzykontynentalnych. Przewoźnik jest własnością Lufthansy.

Oto Twoje możliwości w Eurowings

Eurowings umożliwia podróżowanie jedną z trzech klas: Basic, Smart i Best, różniących się głównie jakością i przestronnością foteli oraz możliwością skorzystania z darmowego poczęstunku. Osoby wybierające najwyższą klasę mogą także cieszyć się darmowym wi-fi.

Infolinia Eurowings: 00 49 221 59988222

Flota Eurowings  składała się z 23 samolotów, były to głównie odrzutowce typu Bombardier CRJ900, które latają na krótkich i średnich trasach. Dziś flota obejmuje przede wszystkim szerokokadłubowe Airbusy A319, A320 i A330, na niektórych trasach używane są także Boeingi 767-300ER. Flota cały czas jest modernizowana, a największy samolot Eurowings to Airbus A330-200, oferujący aż 335 miejsc

Kup bilety Eurowings i wybierz się w podróż z Transpomatem. Zacznij od wyszukania połączenia, korzystając z panelu po lewej stronie. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie i pozwolić konsultantowi przygotować gotowy do opłacenia koszyk.