Linia lotnicza Norwegian

Linie lotnicze fas fa-plane blue
Norwegian

Norwegian
NORWEGIAN - Flickr.com

Skandynawski przewoźnik oferujący tanie loty do Europy i nie tylko. Bilety Norwegian pozwalają dostać się także do miejscowości docelowych na innych kontynentach.

Dowiedz się więcej o linii Norwegian

Norwegian jest wartym uwagi przewoźnikiem dla osób, które chcą dotrzeć do różnych części Norwegii, Szwecji czy Finlandii. Jego sieć połączeń zahacza o miasta europejskie, ale również amerykańskie (pojedyncze lokacje w całych Stanach), środkowoamerykańskie czy azjatyckie. W Polsce przewoźnik ląduje w Krakowie, choć sezonowo może pojawiać się także w Warszawie, Szczecinie i Gdańsku. Łącznie Norwegian obsługuje ponad 400 tras.

Bilety Norwegian są dostępne w taryfach LowFare, LowFare+ i Flex, które różnią się limitami bagażu oraz dodatkowymi benefitami, takimi jak rezerwacja miejsc czy pierwszeństwo wejścia na pokład. W przypadku lotów długodystansowych dostępne są także taryfy Premium i Premium Flex, oferujące rezerwację miejsc i posiłki wliczone w cenę. Bilety dla dzieci objęte są także zniżkami. Maluchy do drugiego roku życia lecą bezpłatnie, podróżując na kolanach rodziców. Do ukończenia 11 roku życia zniżka wynosi 10%.

Norwegian to linie założone w roku 1993. Do Polski linia wkroczyła na dobre w roku 2006, zakładając w kraju swoją bazę. W 2011 r. firma jako pierwsza zaoferowała bezpłatne wi-fi na europejskich trasach, a w 2013 przetarła szlak, wprowadzając usługę wypożyczania filmów na pokładzie samolotów wyposażonych w wi-fi. W roku 2016 Norwegian został po raz czwarty uznany za najlepszego niskokosztowego przewoźnika w Europie w ramach Skytrax World Airline Awards.

Kup bilety Norwegian błyskawicznie i w niskiej cenie. Zacznij od wyszukania połączenia w wyszukiwarce po lewej stronie.