Wyszukaj połączenie

Norwegian

logo

Skandynawski przewoźnik oferujący tanie loty do Europy i nie tylko. Bilety Norwegian pozwalają dostać się także do miejscowości docelowych na innych kontynentach.

Dowiedz się więcej o linii Norwegian

POŁĄCZENIA | Norwegian jest wartym uwagi przewoźnikiem dla osób, które chcą dotrzeć do różnych części Norwegii, Szwecji czy Finlandii. Jego sieć połączeń zahacza o miasta europejskie, ale również amerykańskie (pojedyncze lokacje w całych Stanach), środkowoamerykańskie czy azjatyckie. W Polsce przewoźnik ląduje w Krakowie, choć sezonowo może pojawiać się także w Warszawie, Szczecinie i Gdańsku. Łącznie Norwegian obsługuje ponad 400 tras.

OFERTY I ZNIŻKI | Bilety Norwegian są dostępne w taryfach LowFare, LowFare+ i Flex, które różnią się limitami bagażu oraz dodatkowymi benefitami, takimi jak rezerwacja miejsc czy pierwszeństwo wejścia na pokład. W przypadku lotów długodystansowych dostępne są także taryfy Premium i Premium Flex, oferujące rezerwację miejsc i posiłki wliczone w cenę. Bilety dla dzieci objęte są także zniżkami. Maluchy do drugiego roku życia lecą bezpłatnie, podróżując na kolanach rodziców. Do ukończenia 11 roku życia zniżka wynosi 10%.

HISTORIA | Norwegian to linie założone w roku 1993. Do Polski linia wkroczyła na dobre w roku 2006, zakładając w kraju swoją bazę. W 2011 r. firma jako pierwsza zaoferowała bezpłatne wi-fi na europejskich trasach, a w 2013 przetarła szlak, wprowadzając usługę wypożyczania filmów na pokładzie samolotów wyposażonych w wi-fi. W roku 2016 Norwegian został po raz czwarty uznany za najlepszego niskokosztowego przewoźnika w Europie w ramach Skytrax World Airline Awards.

Kup bilety Norwegian błyskawicznie i w niskiej cenie. Zacznij od wyszukania połączenia w wyszukiwarce po lewej stronie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017