Wyszukaj połączenie

Wizz Air

logo

Węgierskie tanie linie lotnicze oferujące loty głównie do Europy Środkowej i Wschodniej, będące największym tanim przewoźnikiem w tym regionie. Firma korzysta z samolotów marki Airbus. Bilety Wizz Air są szczególnie popularne wśród pasażerów z Polski.

Poznaj linię Wizz Air

POŁĄCZENIA | Wizz Air operuje na ponad pięciuset trasach europejskich. Główne lotniska linii znajdują się w Polsce – w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Lublinie i Wrocławiu. W Węgrzech linia lata z Budapesztu i Debreczyna. Poza tym istotne miejsca lądowania są zlokalizowane w Ukrainie, Rumunii, Czechach, Serbii, Bułgarii, Mołdawii, Litwie, Macedonii, Gruzji oraz Bośni i Hercegowinie.

OFERTY I ZNIŻKI | Wizz Air umożliwia zaoszczędzenie dzięki korzystaniu z różnych pakietów. Podstawową opcją podróży jest taryfa Basic, jednak dostępne są także Wizz Go i Wizz Plus. Wizz Go oferuje 20 kg bagażu rejestrowanego i jedną dodatkową torbę w ramach bagażu podręcznego. Wizz Plus to 32 kg bagażu rejestrowanego i dodatkowa torba, bezpłatna odprawa i kilka pomniejszych bonusów.

HISTORIA | Spółka została założona w roku 2003, a pierwszy lot odbył się w roku 2004. Co ciekawe, był to lot z Katowic. Przez lata Wizz Air funkcjonowały w modelu standardowym dla tanich linii lotniczych, jednak w roku 2015 marka przeszła znaczne zmiany. Nie tylko zmieniła barwy samolotów, stawiając na świeży, energiczny wizerunek, ale również wprowadziła takie nowości, jak przydział miejsc, taryfy czy pierwszeństwo wejścia na pokład. Tym samym Wizz Air połączył cechy taniej i tradycyjnej linii lotniczej – pozostając przy swoich niskich cenach.

Kup bilety Wizz Air tanio, szybko i wygodnie z serwisem Transpomat. Skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie, aby znaleźć połączenie.

Wyszukaj połączenie

Zobacz pozostałych oferentów

Tanie linie lotnicze

logo

AirAsia

logo

WOW Air

logo

Flybe

logo

Transavia

logo

Air Baltic

logo

Eurowings

logo

Vueling

logo

Norwegian

Linie lotnicze

logo

Austrian Airlines

logo

Aegean Airlines

logo

Aeroflot

logo

Qatar Airways

logo

Swiss

logo

Brussels Airlines

Bilety autokarowe

logo

Autokar Polska

logo

AD Euro-Trans

logo

Voyager-Transport

logo

Adamis Tours

logo

Agat

logo

Eurolines

logo

Becker Reisen

logo

Sindbad

Kolej

logo

SNCF

logo

PKP InterCity

Hotele

logo

TripNet

Zapisz się do newslettera

Akceptujemy płatności

  • visa
  • mastercard
  • bluemedia

Dołącz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Transpomat 2017