Hotel Vitruvius Smart
Ateny, Grecja, transport - Ateny - ok. 300 m stacji metra - ok. 200 m od supermarketu - ok. 1, 7 km od Akropolu - ok. 1, 7 km od Plaki - ok. 2, 2 km od Świątyni Zeusa - ok. 8, 5 km od plaży - ok. 8, 8 km od portu w Pireusie - ok. 14 km od plaży w Glyfadzie - ok. 34 km od lotniska w Atenach
Hotel Marina
Ateny, Grecja, transport - Ateny - ok. 200 m od przystanku autobusowego - ok. 200 m od supermarketu - ok. 1, 5 km od Akropolu - ok. 1, 5 km od Plaki - ok. 2 km od Świątyni Zeusa - ok. 8, 5 km od plaży - ok. 8, 8 km od portu w Pireusie - ok. 13, 5 km od plaży w Glyfadzie - ok. 34 km od lotniska w Atenach
Korfu
Wczasy w Grecji 2021
Wybierając wakacyjną destynację turyści chętnie decydują się na barwną, słoneczną i piękną Grecję. Jednak Grecja to nie tylko część kontynentalna, ale aż około 2500 wysp, których część oferuje wymarzone, pełne ciepła, greckie wakacje. Warto zapoznać się z charakterystyką wybranych wysp, ponieważ…
Ateny
Ateny są stolicą Grecji oraz największym państwem w kraju. Jest to miejsce stworzone dla osób kochających słońce, wysokie temperatury oraz zielone krajobrazy. Ateny są otoczone czterema wzgórzami – Egaleo, Parnitha, Hymet, Pentelikon, a wybudowane zostały na specyficznym miejscu, którym jest…
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Aten ATH od 549 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Aten ATH od 315 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Aten ATH od 357 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Aten ATH od 235 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Aten ATH od 212 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Aten ATH od 192 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Berlina SXF do Aten ATH od 255 PLN
Połączenie lotnicze z Berlina (Niemcy) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Berlin Schonefeld (SXF), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Aten ATH od 475 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Aten (Grecja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Ateny Eleftherios Venizelos (ATH). Typ lotu: RoundTrip.