Nadmorski kurort w Bułgarii
Wczasy w Bułgarii
Bułgaria jest kierunkiem turystycznym, który dopiero kilka lat wstecz został doceniony przez polskich podróżników. Na tle Grecji, Hiszpanii i innych popularnych destynacji wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjnymi cenami. Bułgaria oferuje piękne kurorty sąsiadujące ze złocistymi plażami oraz…
Promocja lotnicza, lot z Rzeszowa RZE do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Rzeszowa (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Rzeszów Jasionka (RZE), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Krakowa KRK do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Krakowa (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Kraków Balice (KRK), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Łodzi LCJ do Warny VAR od 519 PLN
Połączenie lotnicze z Łodzi (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Łódź Lublinek (LCJ), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WMI do Warny VAR od 499 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Modlin (WMI), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Warny VAR od 896 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Warny VAR od 562 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Warny (Bułgaria). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Warna Warna Airport (VAR). Typ lotu: RoundTrip.
Varna Archaeological Museum
Warna: Muzeum Archeologiczne z przewodnikiem w języku angielskim
Jedną z atrakcji Warny jest zwiedzenie Muzeum Archeologicznego z przewodnikiem w języku angielskim. Zobaczysz tutaj eksponaty sięgające nawet 7000 lat! Podczas zwiedzania z przewodnikiem dowiesz się wielu ciekawych rzezy na temat eksponatów. Muzeum należy do jednych z ciekawszych w południowej…