Monako: Muzeum Oceanograficzne

Bilety la la-ticket blue Zwiedzanie fas fa-monument black
Opis atrakcji
Oceanarium Monako
Oceanarium w Monako - Shutterstock

 Odkryj morski świat.

Spędź cały dzień na wyśmienitej zabawie w Muzeum Oceanograficznym w Monako. Jest to wyjątkowo przygotowane miejsce o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych w całości poświęcone tematyce morza i jego zagadkom. Dowiedz się wszystkiego o mieszkańcach oceanu oraz o ich życiu.

 Zobacz ponad 2000 okazów w wiernie odtworzonych środowiskach naturalnych - niemal 100 gatunków ryb i ponad 200 gatunków bezkręgowców. Odkryj różnorodne gatunki Morza Śródziemnego, jak i mieszkańców rafy koralowej oraz odwiedź niesamowitą Lagunę Rekinów. Zobacz na własne  oczy małe koniki morskie, ławicę małych błazenków, ośmiornica i inne gatunki. 

Dowiedz się najważniejszych ciekawostek na temat ekspedycji naukowych księcia Alberta I poprzez zachwycające przedmioty z obszernej kolekcji muzeum. Zobacz największy na świecie gabinet osobliwości morza. 
Zrób sobie przerwę na posiłek na tarasie widokowym – jest to idealne miejsce dla dzieci, które mogą spędzić czas na placu zabaw.

Rezerwacja
Rezerwuj od 69.30 PLN
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Rezerwuj
Cena od 69.30 PLN
Cena za: za osobę
Informacje
  • Bilet ważny 1 dzień
  • Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem aktywności
  • Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
Uwagi
Ważne informacje! To trzeba wiedzieć. Ten kupon nie jest biletem wstępu. Musisz okazać go w kasie biletowej, aby otrzymać właściwy bilet wstępu do muzeum.