Monako: Muzeum Oceanograficzne

Bilety fas fa-ticket-alt blue Zwiedzanie fas fa-monument
Opis atrakcji
Oceanarium Monako
Oceanarium w Monako - Shutterstock

 Odkryj morski świat.

Spędź cały dzień na wyśmienitej zabawie w Muzeum Oceanograficznym w Monako. Jest to wyjątkowo przygotowane miejsce o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych w całości poświęcone tematyce morza i jego zagadkom. Dowiedz się wszystkiego o mieszkańcach oceanu oraz o ich życiu.

 Zobacz ponad 2000 okazów w wiernie odtworzonych środowiskach naturalnych - niemal 100 gatunków ryb i ponad 200 gatunków bezkręgowców. Odkryj różnorodne gatunki Morza Śródziemnego, jak i mieszkańców rafy koralowej oraz odwiedź niesamowitą Lagunę Rekinów. Zobacz na własne  oczy małe koniki morskie, ławicę małych błazenków, ośmiornica i inne gatunki. 

Dowiedz się najważniejszych ciekawostek na temat ekspedycji naukowych księcia Alberta I poprzez zachwycające przedmioty z obszernej kolekcji muzeum. Zobacz największy na świecie gabinet osobliwości morza. 
Zrób sobie przerwę na posiłek na tarasie widokowym – jest to idealne miejsce dla dzieci, które mogą spędzić czas na placu zabaw.

Rezerwacja
Rezerwuj od 69.30 PLN
Zobacz co jeszcze wybierali inni
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Rezerwuj
Cena od 69.30 PLN
Cena za: za osobę
Informacje
  • Bilet ważny 1 dzień
  • Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem aktywności
  • Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
Uwagi
Ważne informacje! To trzeba wiedzieć. Ten kupon nie jest biletem wstępu. Musisz okazać go w kasie biletowej, aby otrzymać właściwy bilet wstępu do muzeum.