Największy diabelski młyn na świecie Ain Dubai - Bilet wstępu do atrakcji

Bilety la la-ticket blue Dojazd wlasny la la-car purple
Opis atrakcji

Jedną z flagowych atrakcji Dubaju jest przejazd Ain Dubai, czyli największym diabelskim młynem na świecie. Jest to kolejne rekordowe dubajskie przedsięwzięcie. Oglądaj panoramę Dubaju siedząc w komfortowej klimatyzowanej gondoli z wysokości 250 metrów.

Ain Dubai położony jest na Bluewaters Island. To kolejne rekordowe dubajskie przedsięwzięcie. Nic więc dziwnego, że cieszy się dużą popularnością. Diabelski młyn ma wysokość 250 metrów. 48 luksusowych kabin pasażerskich, które otaczają ogromny obwód koła, może jednorazowo pomieścić 1750 gości. Każda kabina ma powierzchnię 30 metrów kwadratowych i 40 miejsc. Podwójne szyby są pokryte wysokiej jakości szkłem z ochroną przed promieniowaniem UV i podczerwienią.

Odkryj miasto z zupełnie innej perspektywy dzięki biletowi Ain Dubai Views. Atrakcja trwa 38 minut. Klimatyzowana kabina pozwala komfortowo podziwiać panoramę tego fascynującego miasta. Możesz wybrać bilet Ain Dubai Views at Sunset, aby zobaczyć Dubaj o zachodzie słońca.

Miejsce zbiórki: Ain Dubai znajduje się na Bluewaters, naprzeciwko Caesar’s Palace Bluewaters Dubai oraz w pobliżu innych najwyżej ocenianych atrakcji turystycznych Dubaju. Kasa biletowa znajduje się u podnóża Ain Dubai, ale zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Z Dubaju: Jedź drogą Sheikh Zayed Road E11 w kierunku Abu Zabi, zjedź na węźle 31 w kierunku Al Azraq Street, podążaj za znakami do Bluewaters / Ain Dubai. Z Abu Zabi: Jedź drogą E11 Sheikh Zayed Road w kierunku Dubaju, zjedź na węźle 29 na Garn Al Sabkha St / D59 E, wjedź na Garn Al Sabkha St / D59, podążaj za znakami do Bluewaters / Ain Dubai.

Rezerwacja
Rezerwuj od 144.00 PLN
Zobacz co jeszcze wybierali inni
Udostępnij
Położenie
Wideo
Rezerwacja biletu
Zobacz
Informacje
  • 30 minut
  • Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
  • elektroniczne
  • automatyczne
Uwagi
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone