Wymarzone wakacje 2021

Wybieraj z oferty topowych biur podróży

Co warto zobaczyć w Izmirze?
Leżący na wybrzeżu Morza Egejskiego Izmir to trzecie pod względem wielkości miasto w Türkiye (Turcji). Posiada ono również niezwykle długą i interesującą historię. Od czasów starożytnych do XV wieku Izmir nosił nazwę Smyrna. Obecnie stanowi on jeden z centralnych punktów tureckiej…
Promocja lotnicza, lot z Katowic KTW do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Katowic (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice (KTW), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Warszawy WAW do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Warszawy (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Warszawa Chopina (Okęcie) (WAW), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Poznania POZ do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Poznania (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Poznań Ławica (POZ), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Wrocławia WRO do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Wrocławia (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Wrocław Strachowice (WRO), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.
Promocja lotnicza, lot z Gdańska GDN do Izmiru ADB od 1190 PLN
Połączenie lotnicze z Gdańska (Polska) do Izmiru (Turcja). Wylot z lotniska Gdańsk Rębiechowo (GDN), przylot na lotnisko Izmir Port lotniczy Izmir (ADB). Typ lotu: RoundTrip.