Aktualne informacje na temat połączeń autokarowych firmy SINDBAD

Połączenia autokarowe odbywają się zgodnie z dostępnymi w systemie rezerwacyjnym rozkładami jazdy. Wyszukiwarka połączeń Sindbad dostępna jest na dole tej strony. 

Inne połączenia znajdziesz w głównej wyszukiwarce biletów autokarowych


Jeżeli chcesz teraz założyć rezerwację wstępną na przejazd Sindbadem a bilet opłacić w późniejszym terminie (np. dwa dni przed wyjazdem) zadzwoń do naszego biura biletowego, tel. 0048 717242424

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17 oraz w soboty w godzinach 9 - 13. 


 

Od 1 lipca 2020 został całkowicie zmieniony sposób wyliczania cen na połączenia realizowane przez Platformę Sindbad. Cena biletu uzależniona jest od kilku czynników, które mają istotny wpływ na koszty realizowanych linii.

Trzy główne kryteria decydujące o wysokości opłaty to: dzień tygodnia wyjazdu i powrotu, długość trasy oraz wskaźnik sezonowości (niski, wysoki, święta). Na ostateczny kształt ceny wpływ może mieć również wypełnienie autokaru na danej trasie.

W sprzedaży pozostaną w dalszym ciągu trzy rodzaje biletów: jednostronne, dwustronne i dwustronne bez określonej daty powrotu (OPEN). 


Bilet możesz kupić online w wyszukiwarce połączeń Sindbad poniżej (sprawdź jak kupić online bilet na Sindbada).

Jeżeli chcesz opłacić bilet autokarowy na Poczcie Polskiej, tradycyjnym przelewem lub PayPal-em zamów bilet na naszej infolinii - 0048 717242424


W przypadku pojawiających się pytań związanych z zakupionymi już przez Państwa biletami, prosimy każdorazowo o kontakt z Infolinią Sindbad pod nr +48 77 443 44 44.

Sprawdzenie dostępności kursów i oraz zakup biletów w wyszukiwarce połączeń Sindbad poniżej. 


 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Czy po wjeździe do Niemiec muszę odbyć kwarantannę?

Stan na dzień 09.11.2020

Wprowadzono właśnie nowe zasady dotyczące kwarantanny w Niemczech. Główne zmiany to:
- skrócenie kwarantanny z 14 dni do 10 dni;
- jednolite grupy osób wyłączone z obowiązku kwarantanny (np. osoby wjeżdżające do Niemiec lub do Polski do 24 godz. w ramach ruchu przygranicznego, osoby wjeżdżające w pilnych celach służbowych, pracownicy transgraniczni lub studenci/uczniowie podróżujący co tydzień, więcej na: gov.pl - informacje dot. Covid-19 w Niemczech);
- brak możliwości zwolnienia z kwarantanny na podstawie negatywnego wyniku testu wykonanego 48 godz. przed wjazdem do Niemiec. Dopiero test wykonany 5 dni po wjeździe będzie zwalniał z dalszej kwarantanny;

Ponadto, osoby podlegające kwarantannie powinny udać się po przyjeździe bezpośrednio do miejsca, w którym będą odbywały kwarantannę. Osoby będące w kwarantannie mogą wykonać test na obecność koronawirusa po 5 dniach. Negatywny wynik może zwolnić z dalszej kwarantanny.

Prawnie wiążące są odpowiednie przepisy poszczególnych landów i ciągle możliwe są różnice w przepisach dot. kwarantanny (szczególnie w grupach wyjątków). W przypadku wątpliwości każdy pasażer powinien skontaktować się z właściwym urzędem ds. zdrowia.

Dodatkowo, zgodnie z przepisami, od 9 listopada 2020, każdy pasażer zobowiązany jest do wypełnienia cyfrowej deklaracji wjazdu przed przekroczeniem granicy, znajdującej się pod tym linkiem www.einreiseanmeldung.de.

 

Informacje o tym, gdzie można dokonać testu w pobliżu miejsca pobytu, otrzymać można pod numerem telefonu 116 117 lub po podaniu kodu pocztowego na stronie https://tools.rki.de/plztool/.

 

Żródło: SINDBAD

Czy przed wjazdem do Niemiec trzeba wypełnić jakiś dokument?

Tak, zgodnie z przepisami w Niemczech, od 9 listopada, każdy pasażer zobowiązany jest do wypełnienia cyfrowej deklaracji wjazdu przed przekroczeniem granicy. Formularz znajduje się na stronie www.einreiseanmeldung.de. Po wypełnieniu wymaganych pól, deklaracja zostanie zapisana w formacie PDF, a pasażer może zostać poproszony o jej okazanie. Zgromadzone informacje dotyczące pasażera i jego podróży oraz dane kontaktowe zostaną przekazane do urzędu ds. zdrowia publicznego właściwego dla miejsca pobytu, który może skontaktować się z każdą osobą, która deklaruje przyjazd do Niemiec.

Żródło: SINDBAD