Aktualne informacje na temat połączeń autokarowych firmy SINDBAD

Od 28 czerwca (niedziela) została wprowadzona letnia, rozszerzona oferta połączeń międzynarodowych. Obejmuje ona łącznie prawie 500 miast w Europie. Zdecydowana większość połączeń będzie realizowana codziennie.

Oferta wznowionych kursów stanowi około 70% wszystkich linii jakie były oferowane przed 15 marca br.
 

Od dnia 18.07.2020 zostaną wznowione połączenia:

Polska - Dania, Polska - Norwegia i Polska - Szwecja.

Więcej informacji znajdziesz w artykule SINDBAD - rozkład jazdy Polska Skandynawia (Dania, Szwecja i Norwegia), linia 25EX


Od 1 lipca 2020 zostanie całkowicie zmieniony sposób wyliczania cen na połączenia realizowane przez Platformę Sindbad. Już od jutra cena biletu uzależniona będzie od kilku czynników, które mają istotny wpływ na koszty realizowanych linii.

Trzy główne kryteria decydujące o wysokości opłaty to: dzień tygodnia wyjazdu i powrotu, długość trasy oraz wskaźnik sezonowości (niski, wysoki, święta). Na ostateczny kształt ceny wpływ może mieć również wypełnienie autokaru na danej trasie.

W sprzedaży pozostaną w dalszym ciągu trzy rodzaje biletów: jednostronne, dwustronne i dwustronne bez określonej daty powrotu (OPEN). 


Bilet możesz kupić online w wyszukiwarce połączeń Sindbad poniżej (sprawdź jak kupić online bilet na Sindbada).

Jeżeli chcesz opłacić bilet autokarowy na Poczcie Polskiej, tradycyjnym przelewem lub PayPal-em zamów bilet na naszej infolinii - 0048 717242424


W przypadku pojawiających się pytań związanych z zakupionymi już przez Państwa biletami, prosimy każdorazowo o kontakt z Infolinią Sindbad pod nr +48 77 443 44 44.

Sprawdzenie dostępności kursów i oraz zakup biletów w wyszukiwarce połączeń Sindbad poniżej.